Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2023/24



Terminarz Old Boys (Sezon 2022/23) - Rozgrywki

Kolejka 1 (2022-03-04)

Irex Gaz-:-Biadaczwięcej»
(04-03-2022 18:00)
THUNDER-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(04-03-2022 18:50)
DGK Tech-:-DRINK TEAMwięcej»
(04-03-2022 19:40)
ZZRG Wujek-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(04-03-2022 20:30)
Jastrz±b-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(04-03-2022 21:20)

Kolejka 2 (2022-03-11)

DRINK TEAM-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(11-03-2022 18:00)
Biadacz-:-THUNDERwięcej»
(11-03-2022 18:50)
GSM NASZ DOM-:-Irex Gazwięcej»
(11-03-2022 19:40)
DGK Tech-:-Jastrz±bwięcej»
(11-03-2022 20:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-ZZRG Wujekwięcej»
(11-03-2022 21:20)

Kolejka 3 (2022-03-18)

Rolnik Mikołów-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(18-03-2022 18:00)
Jastrz±b-:-DRINK TEAMwięcej»
(18-03-2022 18:50)
ZZRG Wujek-:-Biadaczwięcej»
(18-03-2022 19:40)
THUNDER-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(18-03-2022 20:30)
Irex Gaz-:-DGK Techwięcej»
(03-06-2022 18:00)

Kolejka 4 (2022-03-25)

DGK Tech-:-THUNDERwięcej»
(25-03-2022 18:00)
Jastrz±b-:-Irex Gazwięcej»
(25-03-2022 18:50)
DRINK TEAM-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(25-03-2022 19:40)
GSM NASZ DOM-:-ZZRG Wujekwięcej»
(25-03-2022 20:30)
Biadacz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(25-03-2022 21:20)

Kolejka 5 (2022-04-08)

ZZRG Wujek-:-DGK Techwięcej»
(08-04-2022 18:00)
Irex Gaz-:-DRINK TEAMwięcej»
(08-04-2022 18:50)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Biadaczwięcej»
(08-04-2022 19:40)
THUNDER-:-Jastrz±bwięcej»
(08-04-2022 20:30)
Rolnik Mikołów-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(03-06-2022 19:40)

Kolejka 6 (2022-04-29)

Irex Gaz-:-THUNDERwięcej»
(29-04-2022 18:00)
DRINK TEAM-:-Biadaczwięcej»
(29-04-2022 18:50)
GSM NASZ DOM-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(29-04-2022 19:40)
Jastrz±b-:-ZZRG Wujekwięcej»
(29-04-2022 20:30)
DGK Tech-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(29-04-2022 21:20)

Kolejka 7 (2022-05-06)

Biadacz-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(06-05-2022 18:50)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-DGK Techwięcej»
(06-05-2022 19:40)
Rolnik Mikołów-:-Jastrz±bwięcej»
(06-05-2022 20:30)
ZZRG Wujek-:-Irex Gazwięcej»
(06-05-2022 21:20)
THUNDER-:-DRINK TEAMwięcej»
(03-06-2022 18:50)

Kolejka 8 (2022-05-27)

DRINK TEAM-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(27-05-2022 19:40)
THUNDER-:-ZZRG Wujekwięcej»
(27-05-2022 20:30)
Irex Gaz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(18-11-2022 17:45)
Jastrz±b-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(18-11-2022 19:40)
DGK Tech-:-Biadaczwięcej»
(02-12-2022 17:00)

Kolejka 9 (2022-09-16)

ZZRG Wujek-:-DRINK TEAMwięcej»
(16-09-2022 18:00)
Rolnik Mikołów-:-THUNDERwięcej»
(16-09-2022 18:50)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Irex Gazwięcej»
(02-12-2022 17:45)
GSM NASZ DOM-:-DGK Techwięcej»
(02-12-2022 18:30)
Biadacz-:-Jastrz±bwięcej»
(02-12-2022 19:15)

Kolejka 10 (2022-09-23)

Rolnik Mikołów-:-ZZRG Wujekwięcej»
(23-09-2022 18:00)
Biadacz-:-Irex Gazwięcej»
(23-09-2022 18:50)
DRINK TEAM-:-DGK Techwięcej»
(23-09-2022 19:40)
GSM NASZ DOM-:-Jastrz±bwięcej»
(23-09-2022 20:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-THUNDERwięcej»
(23-09-2022 21:20)

Kolejka 11 (2022-09-30)

THUNDER-:-Biadaczwięcej»
(30-09-2022 18:00)
Rolnik Mikołów-:-DRINK TEAMwięcej»
(30-09-2022 18:50)
Jastrz±b-:-DGK Techwięcej»
(30-09-2022 19:40)
Irex Gaz-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(30-09-2022 20:30)
ZZRG Wujek-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(30-09-2022 21:20)

Kolejka 12 (2022-10-14)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(14-10-2022 18:00)
GSM NASZ DOM-:-THUNDERwięcej»
(14-10-2022 19:40)
Biadacz-:-ZZRG Wujekwięcej»
(09-12-2022 17:10)
DRINK TEAM-:-Jastrz±bwięcej»
(09-12-2022 22:10)
DGK Tech-:-Irex Gazwięcej»
(16-12-2022 17:10)

Kolejka 13 (2022-10-21)

Rolnik Mikołów-:-Biadaczwięcej»
(21-10-2022 18:50)
ZZRG Wujek-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(21-10-2022 19:40)
THUNDER-:-DGK Techwięcej»
(21-10-2022 20:30)
Irex Gaz-:-Jastrz±bwięcej»
(21-10-2022 21:20)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-DRINK TEAMwięcej»
(02-12-2022 21:30)

Kolejka 14 (2022-10-28)

Jastrz±b-:-THUNDERwięcej»
(28-10-2022 19:40)
DGK Tech-:-ZZRG Wujekwięcej»
(28-10-2022 20:30)
DRINK TEAM-:-Irex Gazwięcej»
(02-12-2022 20:00)
Biadacz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(02-12-2022 20:45)
GSM NASZ DOM-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(16-12-2022 20:30)

Kolejka 15 (2022-11-04)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(04-11-2022 18:00)
THUNDER-:-Irex Gazwięcej»
(04-11-2022 18:50)
Biadacz-:-DRINK TEAMwięcej»
(04-11-2022 19:40)
Rolnik Mikołów-:-DGK Techwięcej»
(04-11-2022 20:30)
ZZRG Wujek-:-Jastrz±bwięcej»
(04-11-2022 21:20)

Kolejka 16 (2022-11-25)

Irex Gaz-:-ZZRG Wujekwięcej»
(25-11-2022 18:00)
GSM NASZ DOM-:-Biadaczwięcej»
(25-11-2022 18:50)
DGK Tech-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(25-11-2022 19:40)
DRINK TEAM-:-THUNDERwięcej»
(25-11-2022 20:30)
Jastrz±b-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(25-11-2022 21:20)

Kolejka 17 (2022-12-09)

GSM NASZ DOM-:-DRINK TEAMwięcej»
(09-12-2022 18:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Jastrz±bwięcej»
(09-12-2022 18:50)
Rolnik Mikołów-:-Irex Gazwięcej»
(09-12-2022 19:40)
Biadacz-:-DGK Techwięcej»
(09-12-2022 20:30)
ZZRG Wujek-:-THUNDERwięcej»
(09-12-2022 21:20)

Kolejka 18 (2022-12-16)

Irex Gaz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-12-2022 18:00)
Jastrz±b-:-Biadaczwięcej»
(16-12-2022 18:50)
DRINK TEAM-:-ZZRG Wujekwięcej»
(16-12-2022 19:40)
THUNDER-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(16-12-2022 21:20)
DGK Tech-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(16-12-2022 22:10)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki