Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2022/23



Wyniki Old Boys (Sezon 2022/23) - Rozgrywki

Kolejka 16 (2022-11-25)

Irex Gaz6:3ZZRG Wujekwięcej»
(25-11-2022 18:00)
GSM NASZ DOM6:2Biadaczwięcej»
(25-11-2022 18:50)
DGK Instal6:9Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(25-11-2022 19:40)
DRINK TEAM0:8THUNDERwięcej»
(25-11-2022 20:30)
Jastrz±b0:1Rolnik Mikołówwięcej»
(25-11-2022 21:20)

Kolejka 15 (2022-11-04)

Zygzak Ruda ¦l±ska3:7GSM NASZ DOMwięcej»
(04-11-2022 18:00)
THUNDER1:3Irex Gazwięcej»
(04-11-2022 18:50)
Biadacz10:1DRINK TEAMwięcej»
(04-11-2022 19:40)
Rolnik Mikołów1:1DGK Instalwięcej»
(04-11-2022 20:30)
ZZRG Wujek4:0Jastrz±bwięcej»
(04-11-2022 21:20)

Kolejka 14 (2022-10-28)

Jastrz±b0:6THUNDERwięcej»
(28-10-2022 19:40)
DGK Instal6:2ZZRG Wujekwięcej»
(28-10-2022 20:30)

Kolejka 13 (2022-10-21)

Rolnik Mikołów1:6Biadaczwięcej»
(21-10-2022 18:50)
ZZRG Wujek3:9GSM NASZ DOMwięcej»
(21-10-2022 19:40)
THUNDER1:4DGK Instalwięcej»
(21-10-2022 20:30)
Irex Gaz9:1Jastrz±bwięcej»
(21-10-2022 21:20)

Kolejka 12 (2022-10-14)

Zygzak Ruda ¦l±ska5:0Rolnik Mikołówwięcej»
(14-10-2022 18:00)
GSM NASZ DOM5:4THUNDERwięcej»
(14-10-2022 19:40)

Kolejka 11 (2022-09-30)

THUNDER0:6Biadaczwięcej»
(30-09-2022 18:00)
Rolnik Mikołów7:1DRINK TEAMwięcej»
(30-09-2022 18:50)
Jastrz±b1:4DGK Instalwięcej»
(30-09-2022 19:40)
Irex Gaz1:1GSM NASZ DOMwięcej»
(30-09-2022 20:30)
ZZRG Wujek1:1Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(30-09-2022 21:20)

Kolejka 10 (2022-09-23)

Rolnik Mikołów1:9ZZRG Wujekwięcej»
(23-09-2022 18:00)
Biadacz1:8Irex Gazwięcej»
(23-09-2022 18:50)
DRINK TEAM3:4DGK Instalwięcej»
(23-09-2022 19:40)
GSM NASZ DOM20:3Jastrz±bwięcej»
(23-09-2022 20:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska5:7THUNDERwięcej»
(23-09-2022 21:20)

Kolejka 9 (2022-09-16)

ZZRG Wujek8:3DRINK TEAMwięcej»
(16-09-2022 18:00)
Rolnik Mikołów5:4THUNDERwięcej»
(16-09-2022 18:50)

Kolejka 8 (2022-05-27)

DRINK TEAM7:9GSM NASZ DOMwięcej»
(27-05-2022 19:40)
THUNDER4:2ZZRG Wujekwięcej»
(27-05-2022 20:30)
Irex Gaz5:1Rolnik Mikołówwięcej»
(18-11-2022 17:45)
Jastrz±b2:5Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(18-11-2022 19:40)

Kolejka 7 (2022-05-06)

Biadacz9:5GSM NASZ DOMwięcej»
(06-05-2022 18:50)
Zygzak Ruda ¦l±ska9:2DGK Instalwięcej»
(06-05-2022 19:40)
Rolnik Mikołów2:2Jastrz±bwięcej»
(06-05-2022 20:30)
ZZRG Wujek4:6Irex Gazwięcej»
(06-05-2022 21:20)
THUNDER2:1DRINK TEAMwięcej»
(03-06-2022 18:50)

Kolejka 6 (2022-04-29)

Irex Gaz9:2THUNDERwięcej»
(29-04-2022 18:00)
DRINK TEAM1:5Biadaczwięcej»
(29-04-2022 18:50)
GSM NASZ DOM5:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(29-04-2022 19:40)
Jastrz±b2:5ZZRG Wujekwięcej»
(29-04-2022 20:30)
DGK Instal6:0Rolnik Mikołówwięcej»
(29-04-2022 21:20)

Kolejka 5 (2022-04-08)

ZZRG Wujek2:4DGK Instalwięcej»
(08-04-2022 18:00)
Irex Gaz9:2DRINK TEAMwięcej»
(08-04-2022 18:50)
Zygzak Ruda ¦l±ska2:3Biadaczwięcej»
(08-04-2022 19:40)
THUNDER3:2Jastrz±bwięcej»
(08-04-2022 20:30)
Rolnik Mikołów3:7GSM NASZ DOMwięcej»
(03-06-2022 19:40)

Kolejka 4 (2022-03-25)

DGK Instal5:2THUNDERwięcej»
(25-03-2022 18:00)
Jastrz±b3:7Irex Gazwięcej»
(25-03-2022 18:50)
DRINK TEAM2:4Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(25-03-2022 19:40)
GSM NASZ DOM4:3ZZRG Wujekwięcej»
(25-03-2022 20:30)
Biadacz3:0Rolnik Mikołówwięcej»
(25-03-2022 21:20)

Kolejka 3 (2022-03-18)

Rolnik Mikołów3:5Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(18-03-2022 18:00)
Jastrz±b1:4DRINK TEAMwięcej»
(18-03-2022 18:50)
ZZRG Wujek6:2Biadaczwięcej»
(18-03-2022 19:40)
THUNDER3:10GSM NASZ DOMwięcej»
(18-03-2022 20:30)
Irex Gaz6:2DGK Instalwięcej»
(03-06-2022 18:00)

Kolejka 2 (2022-03-11)

DRINK TEAM2:5Rolnik Mikołówwięcej»
(11-03-2022 18:00)
Biadacz3:5THUNDERwięcej»
(11-03-2022 18:50)
GSM NASZ DOM1:8Irex Gazwięcej»
(11-03-2022 19:40)
DGK Instal3:1Jastrz±bwięcej»
(11-03-2022 20:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska6:0ZZRG Wujekwięcej»
(11-03-2022 21:20)

Kolejka 1 (2022-03-04)

Irex Gaz5:0Biadaczwięcej»
(04-03-2022 18:00)
THUNDER2:5Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(04-03-2022 18:50)
DGK Instal5:1DRINK TEAMwięcej»
(04-03-2022 19:40)
ZZRG Wujek3:1Rolnik Mikołówwięcej»
(04-03-2022 20:30)
Jastrz±b4:8GSM NASZ DOMwięcej»
(04-03-2022 21:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 16
Liga Old Boys:
Jastrz±b0:1Rolnikwięcej»
(25-11-2022 21:20)
DRINK TEAM0:8THUNDER więcej»
(25-11-2022 20:30)
DGK Instal6:9Zygzakwięcej»
(25-11-2022 19:40)
GSM NASZ DOM6:2Biadaczwięcej»
(25-11-2022 18:50)
Irex6:3ZZRGwięcej»
(25-11-2022 18:00)
Kolejka 8
Jastrz±b2:5Zygzakwięcej»
(18-11-2022 19:40)
Irex5:1Rolnikwięcej»
(18-11-2022 17:45)
Kolejka 15
ZZRG4:0Jastrz±bwięcej»
(04-11-2022 21:20)
Rolnik1:1DGK Instalwięcej»
(04-11-2022 20:30)
Biadacz10:1DRINK TEAMwięcej»
(04-11-2022 19:40)
THUNDER 1:3Irexwięcej»
(04-11-2022 18:50)
Zygzak3:7GSM NASZ DOMwięcej»
(04-11-2022 18:00)