Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2020/21



Terminarz Old Boys (Sezon 2020/21) - Rozgrywki

Kolejka 1 (2020-10-16)

THUNDER-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-10-2020 19:30)
DGK Instal-:-DRINK TEAMwięcej»
(16-10-2020 20:30)
U.P. Gebauer-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(16-10-2020 21:30)
Jastrz±b-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(04-12-2020 19:45)
Irex Gaz-:-Biadaczwięcej»
(04-12-2020 21:45)

Kolejka 2 (2020-10-23)

Biadacz-:-THUNDERwięcej»
(23-10-2020 18:30)
DRINK TEAM-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(23-10-2020 19:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-U.P. Gebauerwięcej»
(23-10-2020 20:30)
GSM NASZ DOM-:-Irex Gazwięcej»
(23-10-2020 21:30)
DGK Instal-:-Jastrz±bwięcej»
(23-10-2020 22:30)

Kolejka 3 (2020-10-30)

Irex Gaz-:-DGK Instalwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer-:-Biadaczwięcej»
(30-10-2020 18:30)
Rolnik Mikołów-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(30-10-2020 19:30)
THUNDER-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(30-10-2020 21:30)
Jastrz±b-:-DRINK TEAMwięcej»
(30-10-2020 22:30)

Kolejka 4 (2020-11-06)

Jastrz±b-:-Irex Gazwięcej»
(06-11-2020 18:30)
Biadacz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(06-11-2020 19:30)
DRINK TEAM-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(06-11-2020 20:30)
DGK Instal-:-THUNDERwięcej»
(06-11-2020 21:30)
GSM NASZ DOM-:-U.P. Gebauerwięcej»
(06-11-2020 22:30)

Kolejka 5 (2020-11-13)

THUNDER-:-Jastrz±bwięcej»
(13-11-2020 18:30)
Irex Gaz-:-DRINK TEAMwięcej»
(13-11-2020 19:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Biadaczwięcej»
(13-11-2020 21:30)
U.P. Gebauer-:-DGK Instalwięcej»
(13-11-2020 22:30)
Rolnik Mikołów-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(04-12-2020 20:45)

Kolejka 6 (2020-11-20)

DRINK TEAM-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
DGK Instal-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(20-11-2020 18:30)
Irex Gaz-:-THUNDERwięcej»
(20-11-2020 19:30)
Jastrz±b-:-U.P. Gebauerwięcej»
(20-11-2020 20:30)
GSM NASZ DOM-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(20-11-2020 21:30)

Kolejka 7 (2020-11-27)

Rolnik Mikołów-:-Jastrz±bwięcej»
(27-11-2020 18:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-DGK Instalwięcej»
(27-11-2020 19:30)
THUNDER-:-DRINK TEAMwięcej»
(27-11-2020 20:30)
U.P. Gebauer-:-Irex Gazwięcej»
(27-11-2020 21:30)
Biadacz-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(27-11-2020 22:30)

Kolejka 8 (0000-00-00)

THUNDER-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
DGK Instal-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
DRINK TEAM-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 9 (0000-00-00)

GSM NASZ DOM-:-DGK Instalwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer-:-DRINK TEAMwięcej»
(niezaplanowano)
Biadacz-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 10 (0000-00-00)

GSM NASZ DOM-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
Biadacz-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
DRINK TEAM-:-DGK Instalwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 11 (0000-00-00)

U.P. Gebauer-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-DGK Instalwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-DRINK TEAMwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 12 (0000-00-00)

GSM NASZ DOM-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
DGK Instal-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Biadacz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
DRINK TEAM-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 13 (0000-00-00)

Rolnik Mikołów-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-DRINK TEAMwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER-:-DGK Instalwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 14 (0000-00-00)

GSM NASZ DOM-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
DGK Instal-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
Biadacz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
DRINK TEAM-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 15 (0000-00-00)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Biadacz-:-DRINK TEAMwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-DGK Instalwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 16 (0000-00-00)

DRINK TEAM-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
DGK Instal-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
GSM NASZ DOM-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 17 (0000-00-00)

GSM NASZ DOM-:-DRINK TEAMwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
Biadacz-:-DGK Instalwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 18 (0000-00-00)

THUNDER-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
DGK Instal-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)
DRINK TEAM-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 7
Liga Old Boys:
Biadacz4:10GSM NASZ DOMwięcej»
(27-11-2020 22:30)
U.P.G.1:2Irexwięcej»
(27-11-2020 21:30)
THUNDER 7:3DRINK TEAMwięcej»
(27-11-2020 20:30)
Zygzak0:1DGK Instalwięcej»
(27-11-2020 19:30)
Rolnik1:2Jastrz±bwięcej»
(27-11-2020 18:30)
Kolejka 6
GSM NASZ DOM4:3Zygzakwięcej»
(20-11-2020 21:30)
Jastrz±b1:6U.P.G.więcej»
(20-11-2020 20:30)
Irex9:1THUNDER więcej»
(20-11-2020 19:30)
DGK Instal3:1Rolnikwięcej»
(20-11-2020 18:30)
Kolejka 5
U.P.G.3:3DGK Instalwięcej»
(13-11-2020 22:30)
Zygzak5:2Biadaczwięcej»
(13-11-2020 21:30)
Irex8:1DRINK TEAMwięcej»
(13-11-2020 19:30)