Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2022/23



Wyniki Old Boys (Sezon 2020/21) - Rozgrywki

Kolejka 18 (2021-12-10)

Irex Gaz8:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(10-12-2021 18:00)
THUNDER1:6Rolnik Mikołówwięcej»
(10-12-2021 18:50)
DRINK TEAM1:4ZZRG Wujekwięcej»
(10-12-2021 19:40)
DGK Instal3:7GSM NASZ DOMwięcej»
(10-12-2021 20:30)
Jastrz±b3:4Biadaczwięcej»
(10-12-2021 21:20)

Kolejka 17 (2021-11-26)

Rolnik Mikołów1:9Irex Gazwięcej»
(26-11-2021 18:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska5:2Jastrz±bwięcej»
(26-11-2021 18:50)
ZZRG Wujek3:1THUNDERwięcej»
(26-11-2021 19:40)
Biadacz6:2DGK Instalwięcej»
(26-11-2021 20:30)
GSM NASZ DOM10:6DRINK TEAMwięcej»
(26-11-2021 21:20)

Kolejka 16 (2021-11-19)

DGK Instal4:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(19-11-2021 18:00)
GSM NASZ DOM3:2Biadaczwięcej»
(19-11-2021 18:50)
Jastrz±b1:5Rolnik Mikołówwięcej»
(19-11-2021 19:40)
Irex Gaz10:6ZZRG Wujekwięcej»
(19-11-2021 20:30)
DRINK TEAM3:3THUNDERwięcej»
(19-11-2021 21:20)

Kolejka 15 (2021-10-22)

THUNDER0:5Irex Gazwięcej»
(22-10-2021 18:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska0:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-10-2021 18:50)
ZZRG Wujek2:5Jastrz±bwięcej»
(22-10-2021 19:40)
Rolnik Mikołów3:7DGK Instalwięcej»
(22-10-2021 20:30)
Biadacz8:0DRINK TEAMwięcej»
(22-10-2021 21:20)

Kolejka 14 (2021-10-08)

DRINK TEAM2:14Irex Gazwięcej»
(08-10-2021 18:00)
DGK Instal4:2ZZRG Wujekwięcej»
(08-10-2021 18:50)
GSM NASZ DOM6:2Rolnik Mikołówwięcej»
(08-10-2021 19:40)
Jastrz±b2:0THUNDERwięcej»
(08-10-2021 20:30)
Biadacz1:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(08-10-2021 21:20)

Kolejka 13 (2021-10-01)

Irex Gaz12:2Jastrz±bwięcej»
(01-10-2021 18:00)
Rolnik Mikołów1:4Biadaczwięcej»
(01-10-2021 18:50)
THUNDER0:5DGK Instalwięcej»
(01-10-2021 19:40)
ZZRG Wujek1:6GSM NASZ DOMwięcej»
(01-10-2021 20:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska11:4DRINK TEAMwięcej»
(01-10-2021 21:20)

Kolejka 12 (2021-09-24)

Biadacz4:6ZZRG Wujekwięcej»
(24-09-2021 18:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska7:3Rolnik Mikołówwięcej»
(24-09-2021 18:50)
GSM NASZ DOM16:0THUNDERwięcej»
(24-09-2021 19:40)
DRINK TEAM1:6Jastrz±bwięcej»
(24-09-2021 20:30)
DGK Instal1:5Irex Gazwięcej»
(12-11-2021 19:00)

Kolejka 11 (2021-09-17)

Rolnik Mikołów4:2DRINK TEAMwięcej»
(17-09-2021 18:00)
Jastrz±b0:4DGK Instalwięcej»
(17-09-2021 18:50)
Irex Gaz3:1GSM NASZ DOMwięcej»
(17-09-2021 19:40)
THUNDER0:1Biadaczwięcej»
(17-09-2021 20:30)
ZZRG Wujek6:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(17-09-2021 21:20)

Kolejka 10 (2021-09-10)

Biadacz0:11Irex Gazwięcej»
(10-09-2021 18:50)
DRINK TEAM1:6DGK Instalwięcej»
(10-09-2021 20:30)
GSM NASZ DOM4:2Jastrz±bwięcej»
(29-10-2021 18:00)
Rolnik Mikołów5:2ZZRG Wujekwięcej»
(29-10-2021 20:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska14:4THUNDERwięcej»
(29-10-2021 21:20)

Kolejka 9 (2020-12-18)

Rolnik Mikołów2:0THUNDERwięcej»
(18-12-2020 17:40)
Zygzak Ruda ¦l±ska3:5Irex Gazwięcej»
(18-12-2020 18:30)
ZZRG Wujek4:3DRINK TEAMwięcej»
(18-12-2020 19:20)
Biadacz4:3Jastrz±bwięcej»
(18-12-2020 20:10)
GSM NASZ DOM4:1DGK Instalwięcej»
(10-11-2021 22:05)

Kolejka 8 (2020-12-11)

Irex Gaz10:1Rolnik Mikołówwięcej»
(11-12-2020 17:45)
THUNDER1:4ZZRG Wujekwięcej»
(11-12-2020 18:45)
DGK Instal0:0Biadaczwięcej»
(11-12-2020 19:45)
DRINK TEAM4:5GSM NASZ DOMwięcej»
(11-12-2020 20:45)
Jastrz±b1:5Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(11-12-2020 21:45)

Kolejka 7 (2020-11-27)

Rolnik Mikołów1:2Jastrz±bwięcej»
(27-11-2020 18:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska0:1DGK Instalwięcej»
(27-11-2020 19:30)
THUNDER7:3DRINK TEAMwięcej»
(27-11-2020 20:30)
ZZRG Wujek1:2Irex Gazwięcej»
(27-11-2020 21:30)
Biadacz4:10GSM NASZ DOMwięcej»
(27-11-2020 22:30)

Kolejka 6 (2020-11-20)

DGK Instal3:1Rolnik Mikołówwięcej»
(20-11-2020 18:30)
Irex Gaz9:1THUNDERwięcej»
(20-11-2020 19:30)
Jastrz±b1:6ZZRG Wujekwięcej»
(20-11-2020 20:30)
GSM NASZ DOM4:3Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(20-11-2020 21:30)
DRINK TEAM3:2Biadaczwięcej»
(29-10-2021 18:50)

Kolejka 5 (2020-11-13)

THUNDER4:3Jastrz±bwięcej»
(13-11-2020 18:30)
Irex Gaz8:1DRINK TEAMwięcej»
(13-11-2020 19:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska5:2Biadaczwięcej»
(13-11-2020 21:30)
ZZRG Wujek3:3DGK Instalwięcej»
(13-11-2020 22:30)
Rolnik Mikołów2:5GSM NASZ DOMwięcej»
(10-09-2021 19:40)

Kolejka 4 (2020-11-06)

Jastrz±b2:10Irex Gazwięcej»
(06-11-2020 18:30)
Biadacz7:4Rolnik Mikołówwięcej»
(06-11-2020 19:30)
DRINK TEAM2:16Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(06-11-2020 20:30)
DGK Instal1:0THUNDERwięcej»
(06-11-2020 21:30)
GSM NASZ DOM4:4ZZRG Wujekwięcej»
(06-11-2020 22:30)

Kolejka 3 (2020-10-30)

ZZRG Wujek3:4Biadaczwięcej»
(30-10-2020 18:30)
Rolnik Mikołów4:1Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(30-10-2020 19:30)
THUNDER1:6GSM NASZ DOMwięcej»
(30-10-2020 21:30)
Jastrz±b2:3DRINK TEAMwięcej»
(30-10-2020 22:30)
Irex Gaz3:0DGK Instalwięcej»
(29-10-2021 19:40)

Kolejka 2 (2020-10-23)

Biadacz1:3THUNDERwięcej»
(23-10-2020 18:30)
DRINK TEAM2:3Rolnik Mikołówwięcej»
(23-10-2020 19:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska6:9ZZRG Wujekwięcej»
(23-10-2020 20:30)
GSM NASZ DOM2:3Irex Gazwięcej»
(23-10-2020 21:30)
DGK Instal2:0Jastrz±bwięcej»
(23-10-2020 22:30)

Kolejka 1 (2020-10-16)

THUNDER1:4Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-10-2020 19:30)
DGK Instal9:2DRINK TEAMwięcej»
(16-10-2020 20:30)
ZZRG Wujek4:1Rolnik Mikołówwięcej»
(16-10-2020 21:30)
Jastrz±b3:11GSM NASZ DOMwięcej»
(04-12-2020 19:45)
Irex Gaz8:1Biadaczwięcej»
(04-12-2020 21:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 10
Liga Old Boys:
Zygzak5:7THUNDER więcej»
(23-09-2022 21:20)
GSM NASZ DOM20:3Jastrz±bwięcej»
(23-09-2022 20:30)
DRINK TEAM3:4DGK Instalwięcej»
(23-09-2022 19:40)
Biadacz0:8Irexwięcej»
(23-09-2022 18:50)
Rolnik1:9ZZRGwięcej»
(23-09-2022 18:00)
Kolejka 9
Rolnik5:4THUNDER więcej»
(16-09-2022 18:50)
ZZRG8:3DRINK TEAMwięcej»
(16-09-2022 18:00)
Kolejka 7
THUNDER 2:1DRINK TEAMwięcej»
(03-06-2022 18:50)
Kolejka 5
Rolnik3:7GSM NASZ DOMwięcej»
(03-06-2022 19:40)
Kolejka 3
Irex6:2DGK Instalwięcej»
(03-06-2022 18:00)
Kolejka 8
THUNDER 4:2ZZRGwięcej»
(27-05-2022 20:30)
DRINK TEAM7:9GSM NASZ DOMwięcej»
(27-05-2022 19:40)