Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2019/20



Terminarz Old Boys (Sezon 2019/20) - Runda pierwsza

Kolejka 1 (2019-10-25)

GSM NASZ DOM-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
MAKROGEO-:-Smart- Logicwięcej»
(niezaplanowano)
WINDEX -:-THUNDERwięcej»
(25-10-2019 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(25-10-2019 19:00)
Jastrz±b-:-Irex Gazwięcej»
(25-10-2019 19:45)
U.P. Gebauer-:-MAKROGEOwięcej»
(25-10-2019 20:30)
Biadacz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(25-10-2019 21:15)
Smart- Logic-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(13-12-2019 19:45)

Kolejka 2 (2019-11-08)

Smart- Logic-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(08-11-2019 17:30)
WINDEX -:-Jastrz±bwięcej»
(08-11-2019 18:15)
Biadacz-:-THUNDERwięcej»
(08-11-2019 19:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-U.P. Gebauerwięcej»
(08-11-2019 19:45)
GSM NASZ DOM-:-Irex Gazwięcej»
(08-11-2019 20:30)
MAKROGEO-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(08-11-2019 21:15)

Kolejka 3 (2019-11-15)

Jastrz±b-:-U.P. Gebauerwięcej»
(15-11-2019 17:30)
Biadacz-:-Smart- Logicwięcej»
(15-11-2019 18:15)
Irex Gaz-:-THUNDERwięcej»
(15-11-2019 19:00)
GSM NASZ DOM-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(15-11-2019 19:45)
WINDEX -:-Rolnik Mikołówwięcej»
(15-11-2019 20:30)
MAKROGEO-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(13-12-2019 19:00)

Kolejka 4 (2019-11-22)

U.P. Gebauer-:-WINDEX więcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-MAKROGEOwięcej»
(niezaplanowano)
Smart- Logic-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(22-11-2019 19:00)
Kadra Bielszowice-:-Biadaczwięcej»
(22-11-2019 19:45)
THUNDER-:-Jastrz±bwięcej»
(22-11-2019 20:30)
Rolnik Mikołów-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(22-11-2019 21:15)

Kolejka 5 (2019-11-29)

Jastrz±b-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(29-11-2019 17:30)
Rolnik Mikołów-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(29-11-2019 18:15)
Irex Gaz-:-Biadaczwięcej»
(29-11-2019 19:00)
THUNDER-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(29-11-2019 19:45)
WINDEX -:-MAKROGEOwięcej»
(29-11-2019 20:30)

Kolejka 6 (2019-12-06)

THUNDER-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-WINDEX więcej»
(06-12-2019 18:15)
Kadra Bielszowice-:-Smart- Logicwięcej»
(06-12-2019 19:00)
Jastrz±b-:-MAKROGEOwięcej»
(06-12-2019 19:45)
U.P. Gebauer-:-Biadaczwięcej»
(06-12-2019 20:30)

Kolejka 7 (2019-12-13)

U.P. Gebauer-:-Irex Gazwięcej»
(29-11-2019 21:15)
Kadra Bielszowice-:-WINDEX więcej»
(13-12-2019 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Biadaczwięcej»
(13-12-2019 18:15)
THUNDER-:-MAKROGEOwięcej»
(13-12-2019 20:30)
U.P. Gebauer-:-Smart- Logicwięcej»
(13-12-2019 21:15)
Rolnik Mikołów-:-Jastrz±bwięcej»
(13-12-2019 22:00)

Kolejka 8 (2019-12-20)

GSM NASZ DOM-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(20-12-2019 17:30)
THUNDER-:-U.P. Gebauerwięcej»
(20-12-2019 18:15)
Jastrz±b-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(20-12-2019 19:00)
WINDEX -:-Smart- Logicwięcej»
(20-12-2019 19:45)
Irex Gaz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(20-12-2019 20:30)
MAKROGEO-:-Biadaczwięcej»
(20-12-2019 21:15)

Kolejka 9 (2020-01-31)

Kadra Bielszowice-:-Irex Gazwięcej»
(31-01-2020)
Smart- Logic-:-Jastrz±bwięcej»
(31-01-2020)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-WINDEX więcej»
(31-01-2020)
Rolnik Mikołów-:-THUNDERwięcej»
(31-01-2020)
Biadacz-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(31-01-2020)

Kolejka 10 (2020-02-07)

Jastrz±b-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(07-02-2020)
MAKROGEO-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(07-02-2020)
Irex Gaz-:-Smart- Logicwięcej»
(07-02-2020)
THUNDER-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(07-02-2020)
WINDEX -:-Biadaczwięcej»
(07-02-2020)
U.P. Gebauer-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(07-02-2020)

Kolejka 11 (2020-02-21)

Kadra Bielszowice-:-U.P. Gebauerwięcej»
(21-02-2020)
Biadacz-:-Jastrz±bwięcej»
(21-02-2020)
Smart- Logic-:-THUNDERwięcej»
(21-02-2020)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Irex Gazwięcej»
(21-02-2020)
Rolnik Mikołów-:-MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020)
GSM NASZ DOM-:-WINDEX więcej»
(21-02-2020)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 8
Liga Old Boys:
MAKROGEO4:13Biadaczwięcej»
(20-12-2019 21:15)
Irex6:3Rolnikwięcej»
(20-12-2019 20:30)
WINDEX 5:1Smart-Logicwięcej»
(20-12-2019 19:45)
Jastrz±b6:5Kadra Bielszowicewięcej»
(20-12-2019 19:00)
THUNDER 3:5U.P.G.więcej»
(20-12-2019 18:15)
GSM NASZ DOM5:3Zygzakwięcej»
(20-12-2019 17:30)
Kolejka 7
Rolnik4:1Jastrz±bwięcej»
(13-12-2019 22:00)
U.P.G.3:3Smart-Logicwięcej»
(13-12-2019 21:15)
THUNDER 9:3MAKROGEOwięcej»
(13-12-2019 20:30)
Zygzak2:3Biadaczwięcej»
(13-12-2019 18:15)
Kolejka 3
MAKROGEO5:9Zygzakwięcej»
(13-12-2019 19:00)
Kolejka 1
Smart-Logic5:8GSM NASZ DOMwięcej»
(13-12-2019 19:45)