Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2019/20



Terminarz Old Boys (Sezon 2019/20) - Rozgrywki

Kolejka 1 (2019-10-25)

WINDEX -:-THUNDERwięcej»
(25-10-2019 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(25-10-2019 19:00)
Jastrz±b-:-Irex Gazwięcej»
(25-10-2019 19:45)
Biadacz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(25-10-2019 21:15)
GSM NASZ DOM-:-U.P. Gebauerwięcej»
(31-01-2020 18:30)
MAKROGEO-:-Smart- Logicwięcej»
(28-02-2020 20:15)

Kolejka 2 (2019-11-08)

WINDEX -:-Jastrz±bwięcej»
(08-11-2019)
MAKROGEO-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(08-11-2019)
Smart- Logic-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(08-11-2019)
Biadacz-:-THUNDERwięcej»
(08-11-2019)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-U.P. Gebauerwięcej»
(08-11-2019)
GSM NASZ DOM-:-Irex Gazwięcej»
(08-11-2019)

Kolejka 3 (2019-11-15)

WINDEX -:-Rolnik Mikołówwięcej»
(15-11-2019)
MAKROGEO-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(15-11-2019)
Jastrz±b-:-U.P. Gebauerwięcej»
(15-11-2019)
Biadacz-:-Smart- Logicwięcej»
(15-11-2019)
Irex Gaz-:-THUNDERwięcej»
(15-11-2019)
GSM NASZ DOM-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(15-11-2019)

Kolejka 4 (2019-11-22)

Irex Gaz-:-MAKROGEOwięcej»
(22-11-2019)
Kadra Bielszowice-:-Biadaczwięcej»
(22-11-2019)
THUNDER-:-Jastrz±bwięcej»
(22-11-2019)
Smart- Logic-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(22-11-2019)
U.P. Gebauer-:-WINDEX więcej»
(22-11-2019)
Rolnik Mikołów-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(22-11-2019)

Kolejka 5 (2019-11-29)

WINDEX -:-MAKROGEOwięcej»
(29-11-2019)
U.P. Gebauer-:-Smart- Logicwięcej»
(29-11-2019)
Jastrz±b-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(29-11-2019)
Rolnik Mikołów-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(29-11-2019)
Irex Gaz-:-Biadaczwięcej»
(29-11-2019)
THUNDER-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(29-11-2019)

Kolejka 6 (2019-12-06)

Jastrz±b-:-MAKROGEOwięcej»
(06-12-2019)
Rolnik Mikołów-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(06-12-2019)
Irex Gaz-:-WINDEX więcej»
(06-12-2019)
Kadra Bielszowice-:-Smart- Logicwięcej»
(06-12-2019)
THUNDER-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(06-12-2019)
U.P. Gebauer-:-Biadaczwięcej»
(06-12-2019)

Kolejka 7 (2019-12-13)

THUNDER-:-MAKROGEOwięcej»
(13-12-2019)
Smart- Logic-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(13-12-2019)
U.P. Gebauer-:-Irex Gazwięcej»
(13-12-2019)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Biadaczwięcej»
(13-12-2019)
Rolnik Mikołów-:-Jastrz±bwięcej»
(13-12-2019)
Kadra Bielszowice-:-WINDEX więcej»
(13-12-2019)

Kolejka 8 (2019-12-20)

WINDEX -:-Smart- Logicwięcej»
(20-12-2019)
GSM NASZ DOM-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(20-12-2019)
Jastrz±b-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(20-12-2019)
MAKROGEO-:-Biadaczwięcej»
(20-12-2019)
Irex Gaz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(20-12-2019)
THUNDER-:-U.P. Gebauerwięcej»
(20-12-2019)

Kolejka 9 (2020-01-31)

U.P. Gebauer-:-MAKROGEOwięcej»
(31-01-2020)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-WINDEX więcej»
(31-01-2020)
Rolnik Mikołów-:-THUNDERwięcej»
(31-01-2020)
Biadacz-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(31-01-2020)
Kadra Bielszowice-:-Irex Gazwięcej»
(31-01-2020)
Smart- Logic-:-Jastrz±bwięcej»
(31-01-2020)

Kolejka 10 (2020-02-07)

WINDEX -:-Biadaczwięcej»
(07-02-2020)
U.P. Gebauer-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(07-02-2020)
Jastrz±b-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(07-02-2020)
Irex Gaz-:-Smart- Logicwięcej»
(07-02-2020)
THUNDER-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(07-02-2020)
MAKROGEO-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(07-02-2020 17:45)

Kolejka 11 (2020-02-21)

Rolnik Mikołów-:-MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Irex Gazwięcej»
(21-02-2020 17:45)
Biadacz-:-Jastrz±bwięcej»
(21-02-2020 18:30)
Smart- Logic-:-THUNDERwięcej»
(21-02-2020 20:00)
GSM NASZ DOM-:-WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Kadra Bielszowice-:-U.P. Gebauerwięcej»
(21-02-2020 21:30)

Kolejka 12 (2020-03-06)

GSM NASZ DOM-:-Jastrz±bwięcej»
(06-03-2020 17:45)
Biadacz-:-Irex Gazwięcej»
(06-03-2020 18:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-THUNDERwięcej»
(06-03-2020 19:15)
MAKROGEO-:-WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Smart- Logic-:-U.P. Gebauerwięcej»
(06-03-2020 20:45)
Kadra Bielszowice-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(06-03-2020 21:30)

Kolejka 13 (2020-03-13)

U.P. Gebauer-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(13-03-2020 17:45)
THUNDER-:-Biadaczwięcej»
(13-03-2020 18:30)
Rolnik Mikołów-:-Smart- Logicwięcej»
(13-03-2020 19:15)
Jastrz±b-:-WINDEX więcej»
(13-03-2020 20:00)
Kadra Bielszowice-:-MAKROGEOwięcej»
(13-03-2020 20:45)
Irex Gaz-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(13-03-2020 21:30)

Kolejka 14 (2020-03-20)

Smart- Logic-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(20-03-2020 17:45)
GSM NASZ DOM-:-THUNDERwięcej»
(20-03-2020 18:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(20-03-2020 19:15)
WINDEX -:-Irex Gazwięcej»
(20-03-2020 20:00)
Biadacz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(20-03-2020 20:45)
MAKROGEO-:-Jastrz±bwięcej»
(20-03-2020 21:30)

Kolejka 15 (2020-03-27)

Irex Gaz-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)
Kadra Bielszowice-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER-:-WINDEX więcej»
(niezaplanowano)
Smart- Logic-:-MAKROGEOwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 16 (2020-04-03)

WINDEX -:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
MAKROGEO-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
Biadacz-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Smart- Logicwięcej»
(niezaplanowano)
GSM NASZ DOM-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 17 (0000-00-00)

THUNDER-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Smart- Logic-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-MAKROGEOwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-WINDEX więcej»
(niezaplanowano)
Kadra Bielszowice-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 18 (0000-00-00)

WINDEX -:-Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)
MAKROGEO-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
Biadacz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
GSM NASZ DOM-:-Smart- Logicwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 19 (0000-00-00)

U.P. Gebauer-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Biadacz-:-MAKROGEOwięcej»
(niezaplanowano)
Kadra Bielszowice-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)
Smart- Logic-:-WINDEX więcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 20 (0000-00-00)

WINDEX -:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
GSM NASZ DOM-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-Smart- Logicwięcej»
(niezaplanowano)
MAKROGEO-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 21 (0000-00-00)

Rolnik Mikołów-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
GSM NASZ DOM-:-MAKROGEOwięcej»
(niezaplanowano)
Kadra Bielszowice-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
Biadacz-:-WINDEX więcej»
(niezaplanowano)
Smart- Logic-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 22 (0000-00-00)

WINDEX -:-GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
MAKROGEO-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER-:-Smart- Logicwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)
Biadacz3:6Irexwięcej»
(06-03-2020 18:30)
GSM NASZ DOM7:4Jastrz±bwięcej»
(06-03-2020 17:45)
Kolejka 1
MAKROGEO3:12Smart-Logicwięcej»
(28-02-2020 20:15)
Kolejka 11
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Biadacz4:4Jastrz±bwięcej»
(21-02-2020 18:30)
Zygzak0:4Irexwięcej»
(21-02-2020 17:45)