Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2019/20



Wyniki Old Boys (Sezon 2019/20) - Runda pierwsza

Kolejka 8 (2019-12-20)

GSM NASZ DOM5:3Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(20-12-2019 17:30)
THUNDER3:5U.P. Gebauerwięcej»
(20-12-2019 18:15)
Jastrz±b6:5Kadra Bielszowicewięcej»
(20-12-2019 19:00)
WINDEX 5:1Smart- Logicwięcej»
(20-12-2019 19:45)
Irex Gaz6:3Rolnik Mikołówwięcej»
(20-12-2019 20:30)
MAKROGEO4:13Biadaczwięcej»
(20-12-2019 21:15)

Kolejka 7 (2019-12-13)

U.P. Gebauer1:5Irex Gazwięcej»
(29-11-2019 21:15)
Kadra Bielszowice2:6WINDEX więcej»
(13-12-2019 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska2:3Biadaczwięcej»
(13-12-2019 18:15)
THUNDER9:3MAKROGEOwięcej»
(13-12-2019 20:30)
U.P. Gebauer3:3Smart- Logicwięcej»
(13-12-2019 21:15)
Rolnik Mikołów4:1Jastrz±bwięcej»
(13-12-2019 22:00)

Kolejka 6 (2019-12-06)

Irex Gaz6:3WINDEX więcej»
(06-12-2019 18:15)
Kadra Bielszowice7:3Smart- Logicwięcej»
(06-12-2019 19:00)
Jastrz±b4:3MAKROGEOwięcej»
(06-12-2019 19:45)
U.P. Gebauer3:3Biadaczwięcej»
(06-12-2019 20:30)

Kolejka 5 (2019-11-29)

Jastrz±b5:11GSM NASZ DOMwięcej»
(29-11-2019 17:30)
Rolnik Mikołów6:4Kadra Bielszowicewięcej»
(29-11-2019 18:15)
Irex Gaz7:3Biadaczwięcej»
(29-11-2019 19:00)
THUNDER1:8Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(29-11-2019 19:45)
WINDEX 14:1MAKROGEOwięcej»
(29-11-2019 20:30)

Kolejka 4 (2019-11-22)

Smart- Logic2:16Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(22-11-2019 19:00)
Kadra Bielszowice4:4Biadaczwięcej»
(22-11-2019 19:45)
THUNDER2:7Jastrz±bwięcej»
(22-11-2019 20:30)
Rolnik Mikołów1:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-11-2019 21:15)

Kolejka 3 (2019-11-15)

Jastrz±b2:7U.P. Gebauerwięcej»
(15-11-2019 17:30)
Biadacz10:0Smart- Logicwięcej»
(15-11-2019 18:15)
Irex Gaz11:0THUNDERwięcej»
(15-11-2019 19:00)
GSM NASZ DOM14:3Kadra Bielszowicewięcej»
(15-11-2019 19:45)
WINDEX 5:1Rolnik Mikołówwięcej»
(15-11-2019 20:30)
MAKROGEO5:9Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(13-12-2019 19:00)

Kolejka 2 (2019-11-08)

Smart- Logic2:3Rolnik Mikołówwięcej»
(08-11-2019 17:30)
WINDEX 7:1Jastrz±bwięcej»
(08-11-2019 18:15)
Biadacz5:1THUNDERwięcej»
(08-11-2019 19:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska2:2U.P. Gebauerwięcej»
(08-11-2019 19:45)
GSM NASZ DOM3:7Irex Gazwięcej»
(08-11-2019 20:30)
MAKROGEO2:9Kadra Bielszowicewięcej»
(08-11-2019 21:15)

Kolejka 1 (2019-10-25)

WINDEX 7:0THUNDERwięcej»
(25-10-2019 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska5:1Kadra Bielszowicewięcej»
(25-10-2019 19:00)
Jastrz±b1:4Irex Gazwięcej»
(25-10-2019 19:45)
U.P. Gebauer6:5MAKROGEOwięcej»
(25-10-2019 20:30)
Biadacz1:4Rolnik Mikołówwięcej»
(25-10-2019 21:15)
Smart- Logic5:8GSM NASZ DOMwięcej»
(13-12-2019 19:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 8
Liga Old Boys:
MAKROGEO4:13Biadaczwięcej»
(20-12-2019 21:15)
Irex6:3Rolnikwięcej»
(20-12-2019 20:30)
WINDEX 5:1Smart-Logicwięcej»
(20-12-2019 19:45)
Jastrz±b6:5Kadra Bielszowicewięcej»
(20-12-2019 19:00)
THUNDER 3:5U.P.G.więcej»
(20-12-2019 18:15)
GSM NASZ DOM5:3Zygzakwięcej»
(20-12-2019 17:30)
Kolejka 7
Rolnik4:1Jastrz±bwięcej»
(13-12-2019 22:00)
U.P.G.3:3Smart-Logicwięcej»
(13-12-2019 21:15)
THUNDER 9:3MAKROGEOwięcej»
(13-12-2019 20:30)
Zygzak2:3Biadaczwięcej»
(13-12-2019 18:15)
Kolejka 3
MAKROGEO5:9Zygzakwięcej»
(13-12-2019 19:00)
Kolejka 1
Smart-Logic5:8GSM NASZ DOMwięcej»
(13-12-2019 19:45)