Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2020/21



Terminarz Old Boys (Sezon 2019/20) - Rozgrywki

Kolejka 1 (2019-10-25)

DGK Instal-:-THUNDERwięcej»
(25-10-2019 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(25-10-2019 19:00)
Jastrz±b-:-Irex Gazwięcej»
(25-10-2019 19:45)
Biadacz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(25-10-2019 21:15)
GSM NASZ DOM-:-U.P. Gebauerwięcej»
(31-01-2020 18:30)
MAKROGEO-:-Smart- Logicwięcej»
(28-02-2020 20:15)

Kolejka 2 (2019-11-08)

Smart- Logic-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(08-11-2019 17:30)
DGK Instal-:-Jastrz±bwięcej»
(08-11-2019 18:15)
Biadacz-:-THUNDERwięcej»
(08-11-2019 19:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-U.P. Gebauerwięcej»
(08-11-2019 19:45)
GSM NASZ DOM-:-Irex Gazwięcej»
(08-11-2019 20:30)
MAKROGEO-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(08-11-2019 21:15)

Kolejka 3 (2019-11-15)

Jastrz±b-:-U.P. Gebauerwięcej»
(15-11-2019 17:30)
Biadacz-:-Smart- Logicwięcej»
(15-11-2019 18:15)
Irex Gaz-:-THUNDERwięcej»
(15-11-2019 19:00)
GSM NASZ DOM-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(15-11-2019 19:45)
DGK Instal-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(15-11-2019 20:30)
MAKROGEO-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(13-12-2019 19:00)

Kolejka 4 (2019-11-22)

Smart- Logic-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(22-11-2019 19:00)
Kadra Bielszowice-:-Biadaczwięcej»
(22-11-2019 19:45)
THUNDER-:-Jastrz±bwięcej»
(22-11-2019 20:30)
Rolnik Mikołów-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(22-11-2019 21:15)
Irex Gaz-:-MAKROGEOwięcej»
(31-01-2020 20:45)
U.P. Gebauer-:-DGK Instalwięcej»
(28-02-2020 19:30)

Kolejka 5 (2019-11-29)

Jastrz±b-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(29-11-2019 17:30)
Rolnik Mikołów-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(29-11-2019 18:15)
Irex Gaz-:-Biadaczwięcej»
(29-11-2019 19:00)
THUNDER-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(29-11-2019 19:45)
DGK Instal-:-MAKROGEOwięcej»
(29-11-2019 20:30)
U.P. Gebauer-:-Smart- Logicwięcej»
(13-12-2019 21:15)

Kolejka 6 (2019-12-06)

Irex Gaz-:-DGK Instalwięcej»
(06-12-2019 18:15)
Kadra Bielszowice-:-Smart- Logicwięcej»
(06-12-2019 19:00)
Jastrz±b-:-MAKROGEOwięcej»
(06-12-2019 19:45)
U.P. Gebauer-:-Biadaczwięcej»
(06-12-2019 20:30)
THUNDER-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(28-02-2020 18:00)
Rolnik Mikołów-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(28-02-2020 18:45)

Kolejka 7 (2019-12-13)

U.P. Gebauer-:-Irex Gazwięcej»
(29-11-2019 21:15)
Kadra Bielszowice-:-DGK Instalwięcej»
(13-12-2019 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Biadaczwięcej»
(13-12-2019 18:15)
Smart- Logic-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(13-12-2019 19:45)
THUNDER-:-MAKROGEOwięcej»
(13-12-2019 20:30)
Rolnik Mikołów-:-Jastrz±bwięcej»
(13-12-2019 22:00)

Kolejka 8 (2019-12-20)

DGK Instal-:-Smart- Logicwięcej»
(20-12-2019 17:30)
THUNDER-:-U.P. Gebauerwięcej»
(20-12-2019 18:15)
Jastrz±b-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(20-12-2019 19:00)
GSM NASZ DOM-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(20-12-2019 19:45)
Irex Gaz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(20-12-2019 20:30)
MAKROGEO-:-Biadaczwięcej»
(20-12-2019 21:15)

Kolejka 9 (2020-01-31)

U.P. Gebauer-:-MAKROGEOwięcej»
(25-10-2019 20:30)
Biadacz-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(31-01-2020 17:45)
Rolnik Mikołów-:-THUNDERwięcej»
(31-01-2020 19:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-DGK Instalwięcej»
(31-01-2020 20:00)
Smart- Logic-:-Jastrz±bwięcej»
(31-01-2020 21:30)
Kadra Bielszowice-:-Irex Gazwięcej»
(31-01-2020 22:15)

Kolejka 10 (2020-02-07)

Irex Gaz-:-Smart- Logicwięcej»
(07-02-2020)
THUNDER-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(07-02-2020)
DGK Instal-:-Biadaczwięcej»
(07-02-2020)
U.P. Gebauer-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(07-02-2020)
Jastrz±b-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(07-02-2020)
MAKROGEO-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(07-02-2020 17:45)

Kolejka 11 (2020-02-21)

Rolnik Mikołów-:-MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Irex Gazwięcej»
(21-02-2020 17:45)
Biadacz-:-Jastrz±bwięcej»
(21-02-2020 18:30)
Smart- Logic-:-THUNDERwięcej»
(21-02-2020 20:00)
GSM NASZ DOM-:-DGK Instalwięcej»
(21-02-2020 20:45)
Kadra Bielszowice-:-U.P. Gebauerwięcej»
(21-02-2020 21:30)

Kolejka 12 (2020-03-06)

GSM NASZ DOM-:-Jastrz±bwięcej»
(06-03-2020 17:45)
Biadacz-:-Irex Gazwięcej»
(06-03-2020 18:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-THUNDERwięcej»
(06-03-2020 19:15)
MAKROGEO-:-DGK Instalwięcej»
(06-03-2020 20:00)
Smart- Logic-:-U.P. Gebauerwięcej»
(06-03-2020 20:45)
Kadra Bielszowice-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(06-03-2020 21:30)

Kolejka 13 (2020-05-22)

Kadra Bielszowice-:-MAKROGEOwięcej»
(22-05-2020 17:30)
U.P. Gebauer-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(22-05-2020 18:30)
THUNDER-:-Biadaczwięcej»
(22-05-2020 19:30)
Irex Gaz-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(22-05-2020 20:30)
Jastrz±b-:-DGK Instalwięcej»
(17-06-2020 20:30)
Rolnik Mikołów-:-Smart- Logicwięcej»
(17-06-2020 21:30)

Kolejka 14 (2020-05-29)

Biadacz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(29-05-2020 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(29-05-2020 18:30)
GSM NASZ DOM-:-THUNDERwięcej»
(29-05-2020 19:30)
DGK Instal-:-Irex Gazwięcej»
(29-05-2020 20:30)
MAKROGEO-:-Jastrz±bwięcej»
(29-05-2020 21:30)
Smart- Logic-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(29-05-2020 22:30)

Kolejka 15 (2020-06-05)

Irex Gaz-:-Jastrz±bwięcej»
(05-06-2020 17:30)
Kadra Bielszowice-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(05-06-2020 18:30)
Smart- Logic-:-MAKROGEOwięcej»
(05-06-2020 19:30)
U.P. Gebauer-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(05-06-2020 20:30)
THUNDER-:-DGK Instalwięcej»
(05-06-2020 21:30)
Rolnik Mikołów-:-Biadaczwięcej»
(05-06-2020 22:30)

Kolejka 16 (2020-06-19)

Jastrz±b-:-THUNDERwięcej»
(19-06-2020 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Smart- Logicwięcej»
(19-06-2020 18:30)
GSM NASZ DOM-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(19-06-2020 19:30)
DGK Instal-:-U.P. Gebauerwięcej»
(19-06-2020 20:30)
Biadacz-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(19-06-2020 21:30)
MAKROGEO-:-Irex Gazwięcej»
(19-06-2020 22:30)

Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06) (2020-06-22)

Kadra Bielszowice-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(24-06-2020 20:30)
THUNDER-:-Irex Gazwięcej»
(24-06-2020 21:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-MAKROGEOwięcej»
(24-06-2020 22:30)
Smart- Logic-:-Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Rolnik Mikołów-:-DGK Instalwięcej»
(29-06-2020 21:30)
U.P. Gebauer-:-Jastrz±bwięcej»
(29-06-2020 22:30)

Kolejka 18 (2020-06-26)

Jastrz±b-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(26-06-2020 17:30)
Biadacz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(26-06-2020 18:30)
Irex Gaz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(26-06-2020 19:30)
DGK Instal-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(26-06-2020 20:30)
GSM NASZ DOM-:-Smart- Logicwięcej»
(26-06-2020 21:30)
MAKROGEO-:-THUNDERwięcej»
(26-06-2020 22:30)

Kolejka 19 (2020-09-18)

Smart- Logic-:-DGK Instalwięcej»
(18-09-2020 17:30)
U.P. Gebauer-:-THUNDERwięcej»
(18-09-2020 18:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(18-09-2020 19:30)
Rolnik Mikołów-:-Irex Gazwięcej»
(18-09-2020 20:30)
Biadacz-:-MAKROGEOwięcej»
(18-09-2020 21:30)
Kadra Bielszowice-:-Jastrz±bwięcej»
(18-09-2020 22:30)

Kolejka 20 (2020-09-25)

GSM NASZ DOM-:-Biadaczwięcej»
(25-09-2020 17:30)
THUNDER-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(25-09-2020 18:30)
Jastrz±b-:-Smart- Logicwięcej»
(25-09-2020 19:30)
DGK Instal-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(25-09-2020 20:30)
MAKROGEO-:-U.P. Gebauerwięcej»
(25-09-2020 21:30)
Irex Gaz-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(25-09-2020 22:30)

Kolejka 21 (2020-10-02)

Smart- Logic-:-Irex Gazwięcej»
(02-10-2020 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Jastrz±bwięcej»
(02-10-2020 18:30)
Rolnik Mikołów-:-U.P. Gebauerwięcej»
(02-10-2020 19:30)
Biadacz-:-DGK Instalwięcej»
(02-10-2020 20:30)
GSM NASZ DOM-:-MAKROGEOwięcej»
(02-10-2020 21:30)
Kadra Bielszowice-:-THUNDERwięcej»
(02-10-2020 22:30)

Kolejka 22 (2020-10-09)

Jastrz±b-:-Biadaczwięcej»
(09-10-2020 17:30)
THUNDER-:-Smart- Logicwięcej»
(09-10-2020 18:30)
DGK Instal-:-GSM NASZ DOMwięcej»
(09-10-2020 19:30)
Irex Gaz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(09-10-2020 20:30)
U.P. Gebauer-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(09-10-2020 21:30)
MAKROGEO-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(09-10-2020 22:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 2
Liga Old Boys:
DGK Instal2:0Jastrz±bwięcej»
(23-10-2020 22:30)
GSM NASZ DOM2:3Irexwięcej»
(23-10-2020 21:30)
Zygzak6:9U.P.G.więcej»
(23-10-2020 20:30)
DRINK TEAM2:3Rolnikwięcej»
(23-10-2020 19:30)
Biadacz1:3THUNDER więcej»
(23-10-2020 18:30)
Kolejka 1
U.P.G.4:1Rolnikwięcej»
(16-10-2020 21:30)
DGK Instal9:2DRINK TEAMwięcej»
(16-10-2020 20:30)
THUNDER 1:4Zygzakwięcej»
(16-10-2020 19:30)