Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2019/20



Wyniki Old Boys (Sezon 2019/20) - Rozgrywki

Kolejka 18 (2020-06-26)

Jastrz±b1:1Rolnik Mikołówwięcej»
(26-06-2020 17:30)
Biadacz3:6Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(26-06-2020 18:30)
Irex Gaz5:0U.P. Gebauerwięcej»
(26-06-2020 19:30)
WINDEX 6:1Kadra Bielszowicewięcej»
(26-06-2020 20:30)
GSM NASZ DOM10:1Smart- Logicwięcej»
(26-06-2020 21:30)
MAKROGEO0:5THUNDERwięcej»
(26-06-2020 22:30)

Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06) (2020-06-22)

Kadra Bielszowice1:6GSM NASZ DOMwięcej»
(24-06-2020 20:30)
THUNDER1:20Irex Gazwięcej»
(24-06-2020 21:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska5:0MAKROGEOwięcej»
(24-06-2020 22:30)
Smart- Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Rolnik Mikołów0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
U.P. Gebauer10:3Jastrz±bwięcej»
(29-06-2020 22:30)

Kolejka 16 (2020-06-19)

Jastrz±b3:2THUNDERwięcej»
(19-06-2020 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska12:1Smart- Logicwięcej»
(19-06-2020 18:30)
GSM NASZ DOM6:5Rolnik Mikołówwięcej»
(19-06-2020 19:30)
WINDEX 2:2U.P. Gebauerwięcej»
(19-06-2020 20:30)
Biadacz5:0Kadra Bielszowicewięcej»
(19-06-2020 21:30)
MAKROGEO0:5Irex Gazwięcej»
(19-06-2020 22:30)

Kolejka 15 (2020-06-05)

Irex Gaz12:1Jastrz±bwięcej»
(05-06-2020 17:30)
Kadra Bielszowice4:12Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(05-06-2020 18:30)
Smart- Logic5:0MAKROGEOwięcej»
(05-06-2020 19:30)
U.P. Gebauer3:3GSM NASZ DOMwięcej»
(05-06-2020 20:30)
THUNDER1:10WINDEX więcej»
(05-06-2020 21:30)
Rolnik Mikołów5:2Biadaczwięcej»
(05-06-2020 22:30)

Kolejka 14 (2020-05-29)

Biadacz1:6U.P. Gebauerwięcej»
(29-05-2020 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska3:0Rolnik Mikołówwięcej»
(29-05-2020 18:30)
GSM NASZ DOM15:2THUNDERwięcej»
(29-05-2020 19:30)
WINDEX 1:1Irex Gazwięcej»
(29-05-2020 20:30)
MAKROGEO3:13Jastrz±bwięcej»
(29-05-2020 21:30)
Smart- Logic5:0Kadra Bielszowicewięcej»
(29-05-2020 22:30)

Kolejka 13 (2020-05-22)

Kadra Bielszowice13:2MAKROGEOwięcej»
(22-05-2020 17:30)
U.P. Gebauer4:8Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(22-05-2020 18:30)
THUNDER3:8Biadaczwięcej»
(22-05-2020 19:30)
Irex Gaz4:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-05-2020 20:30)
Jastrz±b1:3WINDEX więcej»
(17-06-2020 20:30)
Rolnik Mikołów6:1Smart- Logicwięcej»
(17-06-2020 21:30)

Kolejka 12 (2020-03-06)

GSM NASZ DOM7:4Jastrz±bwięcej»
(06-03-2020 17:45)
Biadacz3:6Irex Gazwięcej»
(06-03-2020 18:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska15:2THUNDERwięcej»
(06-03-2020 19:15)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Smart- Logic1:8U.P. Gebauerwięcej»
(06-03-2020 20:45)
Kadra Bielszowice2:4Rolnik Mikołówwięcej»
(06-03-2020 21:30)

Kolejka 11 (2020-02-21)

Rolnik Mikołów8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020)
Zygzak Ruda ¦l±ska0:4Irex Gazwięcej»
(21-02-2020 17:45)
Biadacz4:4Jastrz±bwięcej»
(21-02-2020 18:30)
Smart- Logic5:2THUNDERwięcej»
(21-02-2020 20:00)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Kadra Bielszowice5:6U.P. Gebauerwięcej»
(21-02-2020 21:30)

Kolejka 10 (2020-02-07)

THUNDER5:0Kadra Bielszowicewięcej»
(07-02-2020)
WINDEX 4:0Biadaczwięcej»
(07-02-2020)
U.P. Gebauer3:2Rolnik Mikołówwięcej»
(07-02-2020)
Jastrz±b3:10Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(07-02-2020)
Irex Gaz9:1Smart- Logicwięcej»
(07-02-2020)
MAKROGEO0:5GSM NASZ DOMwięcej»
(07-02-2020 17:45)

Kolejka 9 (2020-01-31)

U.P. Gebauer6:5MAKROGEOwięcej»
(25-10-2019 20:30)
Biadacz2:6GSM NASZ DOMwięcej»
(31-01-2020 17:45)
Rolnik Mikołów9:1THUNDERwięcej»
(31-01-2020 19:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska2:2WINDEX więcej»
(31-01-2020 20:00)
Smart- Logic1:6Jastrz±bwięcej»
(31-01-2020 21:30)
Kadra Bielszowice2:9Irex Gazwięcej»
(31-01-2020 22:15)

Kolejka 8 (2019-12-20)

WINDEX 5:1Smart- Logicwięcej»
(20-12-2019 17:30)
THUNDER3:5U.P. Gebauerwięcej»
(20-12-2019 18:15)
Jastrz±b6:5Kadra Bielszowicewięcej»
(20-12-2019 19:00)
GSM NASZ DOM5:3Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(20-12-2019 19:45)
Irex Gaz6:3Rolnik Mikołówwięcej»
(20-12-2019 20:30)
MAKROGEO4:13Biadaczwięcej»
(20-12-2019 21:15)

Kolejka 7 (2019-12-13)

U.P. Gebauer1:5Irex Gazwięcej»
(29-11-2019 21:15)
Kadra Bielszowice2:6WINDEX więcej»
(13-12-2019 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska2:3Biadaczwięcej»
(13-12-2019 18:15)
Smart- Logic5:8GSM NASZ DOMwięcej»
(13-12-2019 19:45)
THUNDER9:3MAKROGEOwięcej»
(13-12-2019 20:30)
Rolnik Mikołów4:1Jastrz±bwięcej»
(13-12-2019 22:00)

Kolejka 6 (2019-12-06)

Irex Gaz6:3WINDEX więcej»
(06-12-2019 18:15)
Kadra Bielszowice7:3Smart- Logicwięcej»
(06-12-2019 19:00)
Jastrz±b4:3MAKROGEOwięcej»
(06-12-2019 19:45)
U.P. Gebauer3:3Biadaczwięcej»
(06-12-2019 20:30)
THUNDER0:16GSM NASZ DOMwięcej»
(28-02-2020 18:00)
Rolnik Mikołów1:6Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(28-02-2020 18:45)

Kolejka 5 (2019-11-29)

Jastrz±b5:11GSM NASZ DOMwięcej»
(29-11-2019 17:30)
Rolnik Mikołów6:4Kadra Bielszowicewięcej»
(29-11-2019 18:15)
Irex Gaz7:3Biadaczwięcej»
(29-11-2019 19:00)
THUNDER1:8Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(29-11-2019 19:45)
WINDEX 14:1MAKROGEOwięcej»
(29-11-2019 20:30)
U.P. Gebauer3:3Smart- Logicwięcej»
(13-12-2019 21:15)

Kolejka 4 (2019-11-22)

Smart- Logic2:16Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(22-11-2019 19:00)
Kadra Bielszowice4:4Biadaczwięcej»
(22-11-2019 19:45)
THUNDER2:7Jastrz±bwięcej»
(22-11-2019 20:30)
Rolnik Mikołów1:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-11-2019 21:15)
Irex Gaz19:4MAKROGEOwięcej»
(31-01-2020 20:45)
U.P. Gebauer7:2WINDEX więcej»
(28-02-2020 19:30)

Kolejka 3 (2019-11-15)

Jastrz±b2:7U.P. Gebauerwięcej»
(15-11-2019 17:30)
Biadacz10:0Smart- Logicwięcej»
(15-11-2019 18:15)
Irex Gaz11:0THUNDERwięcej»
(15-11-2019 19:00)
GSM NASZ DOM14:3Kadra Bielszowicewięcej»
(15-11-2019 19:45)
WINDEX 5:1Rolnik Mikołówwięcej»
(15-11-2019 20:30)
MAKROGEO5:9Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(13-12-2019 19:00)

Kolejka 2 (2019-11-08)

Smart- Logic2:3Rolnik Mikołówwięcej»
(08-11-2019 17:30)
WINDEX 7:1Jastrz±bwięcej»
(08-11-2019 18:15)
Biadacz5:1THUNDERwięcej»
(08-11-2019 19:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska2:2U.P. Gebauerwięcej»
(08-11-2019 19:45)
GSM NASZ DOM3:7Irex Gazwięcej»
(08-11-2019 20:30)
MAKROGEO2:9Kadra Bielszowicewięcej»
(08-11-2019 21:15)

Kolejka 1 (2019-10-25)

WINDEX 7:0THUNDERwięcej»
(25-10-2019 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska5:1Kadra Bielszowicewięcej»
(25-10-2019 19:00)
Jastrz±b1:4Irex Gazwięcej»
(25-10-2019 19:45)
Biadacz1:4Rolnik Mikołówwięcej»
(25-10-2019 21:15)
GSM NASZ DOM7:3U.P. Gebauerwięcej»
(31-01-2020 18:30)
MAKROGEO3:12Smart- Logicwięcej»
(28-02-2020 20:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrz±bwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Kolejka 18
MAKROGEO0:5THUNDER więcej»
(26-06-2020 22:30)
GSM NASZ DOM10:1Smart-Logicwięcej»
(26-06-2020 21:30)
WINDEX 6:1Kadra Bielszowicewięcej»
(26-06-2020 20:30)
Irex5:0U.P.G.więcej»
(26-06-2020 19:30)
Biadacz3:6Zygzakwięcej»
(26-06-2020 18:30)
Jastrz±b1:1Rolnikwięcej»
(26-06-2020 17:30)
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Zygzak5:0MAKROGEOwięcej»
(24-06-2020 22:30)
THUNDER 1:20Irexwięcej»
(24-06-2020 21:30)
Kadra Bielszowice1:6GSM NASZ DOMwięcej»
(24-06-2020 20:30)