Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Terminarz Old Boys (Sezon 2018/19) - Sezon zasadniczy

1. Liga

Kolejka 1 (2018-10-5)

WINDEX -:-Biadaczwięcej»
(05-10-2018 17:30)
Irex Gaz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(05-10-2018 19:00)
Burza-:-PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
U.P. Gebauer-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(05-10-2018 22:00)

Kolejka 2 (2018-10-12)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-U.P. Gebauerwięcej»
(12-10-2018 18:15)
Biadacz-:-PWiKwięcej»
(12-10-2018 19:45)
Rolnik Mikołów-:-Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
WINDEX -:-Irex Gazwięcej»
(12-10-2018 22:45)

Kolejka 3 (2018-10-26)

Irex Gaz-:-Biadaczwięcej»
(26-10-2018 17:30)
Burza-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(26-10-2018 19:00)
U.P. Gebauer-:-WINDEX więcej»
(26-10-2018 20:30)
PWiK-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(26-10-2018 22:00)

Kolejka 4 (2018-11-9)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
Biadacz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(09-11-2018 19:45)
Irex Gaz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(09-11-2018 21:15)
WINDEX -:-Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)

Kolejka 5 (2018-11-16)

PWiK-:-WINDEX więcej»
(16-11-2018 18:15)
Rolnik Mikołów-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-11-2018 19:45)
U.P. Gebauer-:-Biadaczwięcej»
(16-11-2018 21:15)
Burza-:-Irex Gazwięcej»
(16-11-2018 22:45)

Kolejka 6 (2018-11-23)

WINDEX -:-Rolnik Mikołówwięcej»
(23-11-2018 17:30)
Biadacz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(23-11-2018 19:00)
Irex Gaz-:-PWiKwięcej»
(23-11-2018 20:30)
U.P. Gebauer-:-Burzawięcej»
(23-11-2018 22:00)

Kolejka 7 (2018-12-14)

PWiK-:-U.P. Gebauerwięcej»
(14-12-2018 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-WINDEX więcej»
(14-12-2018 19:00)
Rolnik Mikołów-:-Irex Gazwięcej»
(14-12-2018 20:30)
Burza-:-Biadaczwięcej»
(14-12-2018 22:00)

Kolejka 8 (2018-12-21)

Biadacz-:-WINDEX więcej»
(21-12-2018 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Irex Gazwięcej»
(21-12-2018 19:45)
Rolnik Mikołów-:-U.P. Gebauerwięcej»
(21-12-2018 21:15)
PWiK-:-Burzawięcej»
(21-12-2018 22:45)

Kolejka 9 (2019-01-18)

Burza-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(18-01-2019 17:30)
PWiK-:-Biadaczwięcej»
(18-01-2019 19:00)
Irex Gaz-:-WINDEX więcej»
(18-01-2019 20:30)
U.P. Gebauer-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(18-01-2019 22:00)

Kolejka 10 (2019-01-25)

Rolnik Mikołów-:-PWiKwięcej»
(25-01-2019 18:15)
WINDEX -:-U.P. Gebauerwięcej»
(25-01-2019 19:45)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Burzawięcej»
(25-01-2019 21:15)
Biadacz-:-Irex Gazwięcej»
(25-01-2019 22:45)

Kolejka 11 (2019-02-1)

U.P. Gebauer-:-Irex Gazwięcej»
(01-02-2019 17:30)
Burza-:-WINDEX więcej»
(01-02-2019 19:00)
Rolnik Mikołów-:-Biadaczwięcej»
(01-02-2019 20:30)
PWiK-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(01-02-2019 22:00)

Kolejka 12 (2019-03-1)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(01-03-2019 18:15)
WINDEX -:-PWiKwięcej»
(01-03-2019 19:45)
Irex Gaz-:-Burzawięcej»
(01-03-2019 21:15)
Biadacz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(01-03-2019 22:45)

Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03) (2019-03-8)

Rolnik Mikołów-:-WINDEX więcej»
(08-03-2019 17:30)
Burza-:-U.P. Gebauerwięcej»
(08-03-2019 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Biadaczwięcej»
(08-03-2019 19:00)
PWiK-:-Irex Gazwięcej»
(08-03-2019 19:45)

Kolejka 14 (2019-03-15)

Biadacz-:-Burzawięcej»
(15-03-2019 17:30)
Irex Gaz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(15-03-2019 19:00)
U.P. Gebauer-:-PWiKwięcej»
(15-03-2019 20:30)
WINDEX -:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(15-03-2019 22:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrz±bwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)
U.P.G.0:5PWiKwięcej»
(15-03-2019 20:30)
Irex4:3Rolnikwięcej»
(15-03-2019 19:00)
Biadacz8:2Burzawięcej»
(15-03-2019 17:30)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON7:1Kadra Bielszowicewięcej»
(15-03-2019 22:00)
Skarbek4:2Smart-Logicwięcej»
(15-03-2019 21:15)
THUNDER 3:9U Niegowięcej»
(15-03-2019 19:45)
Jastrz±b1:9Domino Timewięcej»
(15-03-2019 18:15)