Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Terminarz Old Boys (Sezon 2018/19) - Sezon zasadniczy

Kolejka 1 (2018-10-05)

WINDEX -:-Biadaczwięcej»
(05-10-2018 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-U Niegowięcej»
(05-10-2018 18:15)
Irex Gaz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(05-10-2018 19:00)
Jastrz±b-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2018 19:45)
Burza-:-PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
Kadra Bielszowice-:-Smart- Logicwięcej»
(05-10-2018 21:15)
U.P. Gebauer-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(05-10-2018 22:00)
THUNDER-:-Domino Timewięcej»
(05-10-2018 22:45)

Kolejka 2 (2018-10-12)

Jastrz±b-:-THUNDERwięcej»
(12-10-2018 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-U.P. Gebauerwięcej»
(12-10-2018 18:15)
U Niego-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(12-10-2018 19:00)
Biadacz-:-PWiKwięcej»
(12-10-2018 19:45)
Domino Time-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(12-10-2018 20:30)
Rolnik Mikołów-:-Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
TELE-NAT & MILON-:-Smart- Logicwięcej»
(12-10-2018 22:00)
WINDEX -:-Irex Gazwięcej»
(12-10-2018 22:45)

Kolejka 3 (2018-10-26)

Irex Gaz-:-Biadaczwięcej»
(26-10-2018 17:30)
Smart- Logic-:-U Niegowięcej»
(26-10-2018 18:15)
Burza-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(26-10-2018 19:00)
Kadra Bielszowice-:-Domino Timewięcej»
(26-10-2018 19:45)
U.P. Gebauer-:-WINDEX więcej»
(26-10-2018 20:30)
THUNDER-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-10-2018 21:15)
PWiK-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(26-10-2018 22:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Jastrz±bwięcej»
(26-10-2018 22:45)

Kolejka 4 (2018-11-09)

Domino Time-:-Smart- Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
THUNDER-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Biadacz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(09-11-2018 19:45)
TELE-NAT & MILON-:-U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
Irex Gaz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(09-11-2018 21:15)
Jastrz±b-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
WINDEX -:-Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)

Kolejka 5 (2018-11-16)

Skarbek ZZG KWK Pokój-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-11-2018 17:30)
PWiK-:-WINDEX więcej»
(16-11-2018 18:15)
U Niego-:-Domino Timewięcej»
(16-11-2018 19:00)
Rolnik Mikołów-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-11-2018 19:45)
Smart- Logic-:-Jastrz±bwięcej»
(16-11-2018 20:30)
U.P. Gebauer-:-Biadaczwięcej»
(16-11-2018 21:15)
Kadra Bielszowice-:-THUNDERwięcej»
(16-11-2018 22:00)
Burza-:-Irex Gazwięcej»
(16-11-2018 22:45)

Kolejka 6 (2018-11-23)

WINDEX -:-Rolnik Mikołówwięcej»
(23-11-2018 17:30)
THUNDER-:-Smart- Logicwięcej»
(23-11-2018 18:15)
Biadacz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(23-11-2018 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(23-11-2018 19:45)
Irex Gaz-:-PWiKwięcej»
(23-11-2018 20:30)
Jastrz±b-:-U Niegowięcej»
(23-11-2018 21:15)
U.P. Gebauer-:-Burzawięcej»
(23-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON-:-Domino Timewięcej»
(23-11-2018 22:45)

Kolejka 7 (2018-11-30)

PWiK-:-U.P. Gebauerwięcej»
(30-11-2018 17:30)
Domino Time-:-Jastrz±bwięcej»
(30-11-2018 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-WINDEX więcej»
(30-11-2018 19:00)
Kadra Bielszowice-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(30-11-2018 19:45)
Rolnik Mikołów-:-Irex Gazwięcej»
(30-11-2018 20:30)
Smart- Logic-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(30-11-2018 21:15)
Burza-:-Biadaczwięcej»
(30-11-2018 22:00)
U Niego-:-THUNDERwięcej»
(30-11-2018 22:45)

Kolejka 8 (2018-12-14)

Smart- Logic-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(14-12-2018 17:30)
Biadacz-:-WINDEX więcej»
(14-12-2018 18:15)
TELE-NAT & MILON-:-Jastrz±bwięcej»
(14-12-2018 19:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Irex Gazwięcej»
(14-12-2018 19:45)
U Niego-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(14-12-2018 20:30)
Rolnik Mikołów-:-U.P. Gebauerwięcej»
(14-12-2018 21:15)
Domino Time-:-THUNDERwięcej»
(14-12-2018 22:00)
PWiK-:-Burzawięcej»
(14-12-2018 22:45)

Kolejka 9 (2018-12-21)

Burza-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(21-12-2018 17:30)
THUNDER-:-Jastrz±bwięcej»
(21-12-2018 18:15)
PWiK-:-Biadaczwięcej»
(21-12-2018 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Domino Timewięcej»
(21-12-2018 19:45)
Irex Gaz-:-WINDEX więcej»
(21-12-2018 20:30)
Smart- Logic-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-12-2018 21:15)
U.P. Gebauer-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(21-12-2018 22:00)
Kadra Bielszowice-:-U Niegowięcej»
(21-12-2018 22:45)

Kolejka 10 (2019-01-11)

Biadacz-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Domino Time-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)
TELE-NAT & MILON-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
WINDEX -:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Burzawięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(niezaplanowano)
U Niego-:-Smart- Logicwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-PWiKwięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 11 (2019-01-18)

Smart- Logic-:-Domino Timewięcej»
(niezaplanowano)
PWiK-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
U Niego-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
Kadra Bielszowice-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)
Burza-:-WINDEX więcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 12 (2019-01-25)

Biadacz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)
TELE-NAT & MILON-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(niezaplanowano)
WINDEX -:-PWiKwięcej»
(niezaplanowano)
Domino Time-:-U Niegowięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-Smart- Logicwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-Burzawięcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 13 (2019-02-01)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
Kadra Bielszowice-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(niezaplanowano)
U Niego-:-Jastrz±bwięcej»
(niezaplanowano)
Burza-:-U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
Domino Time-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(niezaplanowano)
PWiK-:-Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Smart- Logic-:-THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów-:-WINDEX więcej»
(niezaplanowano)

Kolejka 14 (2019-02-08)

Biadacz-:-Burzawięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER-:-U Niegowięcej»
(niezaplanowano)
TELE-NAT & MILON-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)
WINDEX -:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer-:-PWiKwięcej»
(niezaplanowano)
Jastrz±b-:-Domino Timewięcej»
(niezaplanowano)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Smart- Logicwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 5
1. Liga:
Burza2:14Irexwięcej»
(16-11-2018 22:45)
U.P.G.4:6Biadaczwięcej»
(16-11-2018 21:15)
Rolnik0:6Zygzakwięcej»
(16-11-2018 19:45)
PWiK3:3WINDEX więcej»
(16-11-2018 18:15)
2. Liga:
Kadra Bielszowice8:2THUNDER więcej»
(16-11-2018 22:00)
Smart-Logic0:3Jastrz±bwięcej»
(16-11-2018 20:30)
U Niego1:0Domino Timewięcej»
(16-11-2018 19:00)
Skarbek3:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-11-2018 17:30)
Kolejka 4
1. Liga:
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)
Irex11:0U.P.G.więcej»
(09-11-2018 21:15)
2. Liga:
Jastrz±b3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)