Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Wyniki Old Boys (Sezon 2018/19) - Sezon zasadniczy

Kolejka 5 (2018-11-16)

Skarbek ZZG KWK Pokój3:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-11-2018 17:30)
PWiK3:3WINDEX więcej»
(16-11-2018 18:15)
U Niego1:0Domino Timewięcej»
(16-11-2018 19:00)
Rolnik Mikołów0:6Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-11-2018 19:45)
Smart- Logic0:3Jastrz±bwięcej»
(16-11-2018 20:30)
U.P. Gebauer4:6Biadaczwięcej»
(16-11-2018 21:15)
Kadra Bielszowice8:2THUNDERwięcej»
(16-11-2018 22:00)
Burza2:14Irex Gazwięcej»
(16-11-2018 22:45)

Kolejka 4 (2018-11-09)

Domino Time0:5Smart- Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska4:1PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
THUNDER3:8Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Biadacz3:5Rolnik Mikołówwięcej»
(09-11-2018 19:45)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
Irex Gaz11:0U.P. Gebauerwięcej»
(09-11-2018 21:15)
Jastrz±b3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)

Kolejka 3 (2018-10-26)

Irex Gaz6:2Biadaczwięcej»
(26-10-2018 17:30)
Smart- Logic2:3U Niegowięcej»
(26-10-2018 18:15)
Burza3:3Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(26-10-2018 19:00)
Kadra Bielszowice5:2Domino Timewięcej»
(26-10-2018 19:45)
U.P. Gebauer4:4WINDEX więcej»
(26-10-2018 20:30)
THUNDER2:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-10-2018 21:15)
PWiK1:1Rolnik Mikołówwięcej»
(26-10-2018 22:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój8:3Jastrz±bwięcej»
(26-10-2018 22:45)

Kolejka 2 (2018-10-12)

Jastrz±b8:2THUNDERwięcej»
(12-10-2018 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska3:8U.P. Gebauerwięcej»
(12-10-2018 18:15)
U Niego8:0Kadra Bielszowicewięcej»
(12-10-2018 19:00)
Biadacz2:1PWiKwięcej»
(12-10-2018 19:45)
Domino Time1:2Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(12-10-2018 20:30)
Rolnik Mikołów1:3Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
TELE-NAT & MILON10:4Smart- Logicwięcej»
(12-10-2018 22:00)
WINDEX 5:2Irex Gazwięcej»
(12-10-2018 22:45)

Kolejka 1 (2018-10-05)

WINDEX 1:2Biadaczwięcej»
(05-10-2018 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój5:5U Niegowięcej»
(05-10-2018 18:15)
Irex Gaz10:1Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(05-10-2018 19:00)
Jastrz±b2:15TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2018 19:45)
Burza1:4PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
Kadra Bielszowice3:1Smart- Logicwięcej»
(05-10-2018 21:15)
U.P. Gebauer10:2Rolnik Mikołówwięcej»
(05-10-2018 22:00)
THUNDER2:2Domino Timewięcej»
(05-10-2018 22:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 5
1. Liga:
Burza2:14Irexwięcej»
(16-11-2018 22:45)
U.P.G.4:6Biadaczwięcej»
(16-11-2018 21:15)
Rolnik0:6Zygzakwięcej»
(16-11-2018 19:45)
PWiK3:3WINDEX więcej»
(16-11-2018 18:15)
2. Liga:
Kadra Bielszowice8:2THUNDER więcej»
(16-11-2018 22:00)
Smart-Logic0:3Jastrz±bwięcej»
(16-11-2018 20:30)
U Niego1:0Domino Timewięcej»
(16-11-2018 19:00)
Skarbek3:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-11-2018 17:30)
Kolejka 4
1. Liga:
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)
Irex11:0U.P.G.więcej»
(09-11-2018 21:15)
2. Liga:
Jastrz±b3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)