Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Wyniki Old Boys (Sezon 2018/19) - Sezon zasadniczy

Kolejka 14 (2019-03-15)

Biadacz8:2Burzawięcej»
(15-03-2019 17:30)
Jastrz±b1:9Domino Timewięcej»
(15-03-2019 18:15)
Irex Gaz4:3Rolnik Mikołówwięcej»
(15-03-2019 19:00)
THUNDER3:9U Niegowięcej»
(15-03-2019 19:45)
U.P. Gebauer0:5PWiKwięcej»
(15-03-2019 20:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój4:2Smart- Logicwięcej»
(15-03-2019 21:15)
TELE-NAT & MILON7:1Kadra Bielszowicewięcej»
(15-03-2019 22:00)
WINDEX 5:0Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(15-03-2019 22:45)

Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03) (2019-03-08)

Rolnik Mikołów2:8WINDEX więcej»
(08-03-2019 17:30)
Burza0:5U.P. Gebauerwięcej»
(08-03-2019 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska8:4Biadaczwięcej»
(08-03-2019 19:00)
PWiK3:5Irex Gazwięcej»
(08-03-2019 19:45)
Kadra Bielszowice5:3Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(22-03-2019 17:30)
U Niego2:2Jastrz±bwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
Smart- Logic1:5THUNDERwięcej»
(22-03-2019 19:45)

Kolejka 12 (2019-03-01)

Domino Time2:5U Niegowięcej»
(01-03-2019 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska2:2Rolnik Mikołówwięcej»
(01-03-2019 18:15)
Jastrz±b5:4Smart- Logicwięcej»
(01-03-2019 19:00)
WINDEX 3:2PWiKwięcej»
(01-03-2019 19:45)
THUNDER1:2Kadra Bielszowicewięcej»
(01-03-2019 20:30)
Irex Gaz5:0Burzawięcej»
(01-03-2019 21:15)
TELE-NAT & MILON7:4Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(01-03-2019 22:00)
Biadacz5:3U.P. Gebauerwięcej»
(01-03-2019 22:45)

Kolejka 11 (2019-02-01)

U.P. Gebauer0:5Irex Gazwięcej»
(01-02-2019 17:30)
Kadra Bielszowice2:5Jastrz±bwięcej»
(01-02-2019 18:15)
Burza3:3WINDEX więcej»
(01-02-2019 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój7:1THUNDERwięcej»
(01-02-2019 19:45)
Rolnik Mikołów0:1Biadaczwięcej»
(01-02-2019 20:30)
U Niego1:4TELE-NAT & MILONwięcej»
(01-02-2019 21:15)
PWiK4:8Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(01-02-2019 22:00)
Smart- Logic2:3Domino Timewięcej»
(01-02-2019 22:45)

Kolejka 10 (2019-01-25)

TELE-NAT & MILON5:3THUNDERwięcej»
(25-01-2019 17:30)
Rolnik Mikołów8:4PWiKwięcej»
(25-01-2019 18:15)
Domino Time6:1Kadra Bielszowicewięcej»
(25-01-2019 19:00)
WINDEX 4:4U.P. Gebauerwięcej»
(25-01-2019 19:45)
U Niego8:2Smart- Logicwięcej»
(25-01-2019 20:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska17:1Burzawięcej»
(25-01-2019 21:15)
Jastrz±b4:5Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(25-01-2019 22:00)
Biadacz2:12Irex Gazwięcej»
(25-01-2019 22:45)

Kolejka 9 (2019-01-18)

Burza5:6Rolnik Mikołówwięcej»
(18-01-2019 17:30)
THUNDER4:5Jastrz±bwięcej»
(18-01-2019 18:15)
PWiK7:3Biadaczwięcej»
(18-01-2019 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój3:1Domino Timewięcej»
(18-01-2019 19:45)
Irex Gaz5:2WINDEX więcej»
(18-01-2019 20:30)
Smart- Logic1:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(18-01-2019 21:15)
U.P. Gebauer3:3Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(18-01-2019 22:00)
Kadra Bielszowice2:3U Niegowięcej»
(18-01-2019 22:45)

Kolejka 8 (2018-12-21)

Smart- Logic2:2Kadra Bielszowicewięcej»
(21-12-2018 17:30)
Biadacz0:0WINDEX więcej»
(21-12-2018 18:15)
TELE-NAT & MILON8:0Jastrz±bwięcej»
(21-12-2018 19:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska3:3Irex Gazwięcej»
(21-12-2018 19:45)
U Niego2:1Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(21-12-2018 20:30)
Rolnik Mikołów5:4U.P. Gebauerwięcej»
(21-12-2018 21:15)
Domino Time8:1THUNDERwięcej»
(21-12-2018 22:00)
PWiK2:5Burzawięcej»
(21-12-2018 22:45)

Kolejka 7 (2018-12-14)

PWiK3:5U.P. Gebauerwięcej»
(14-12-2018 17:30)
Domino Time5:3Jastrz±bwięcej»
(14-12-2018 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska10:2WINDEX więcej»
(14-12-2018 19:00)
Kadra Bielszowice3:4TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-12-2018 19:45)
Rolnik Mikołów1:7Irex Gazwięcej»
(14-12-2018 20:30)
Smart- Logic3:0Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(14-12-2018 21:15)
Burza3:9Biadaczwięcej»
(14-12-2018 22:00)
U Niego6:1THUNDERwięcej»
(14-12-2018 22:45)

Kolejka 6 (2018-11-23)

WINDEX 2:3Rolnik Mikołówwięcej»
(23-11-2018 17:30)
THUNDER3:9Smart- Logicwięcej»
(23-11-2018 18:15)
Biadacz3:5Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(23-11-2018 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój4:3Kadra Bielszowicewięcej»
(23-11-2018 19:45)
Irex Gaz4:2PWiKwięcej»
(23-11-2018 20:30)
Jastrz±b1:4U Niegowięcej»
(23-11-2018 21:15)
U.P. Gebauer4:3Burzawięcej»
(23-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON5:1Domino Timewięcej»
(23-11-2018 22:45)

Kolejka 5 (2018-11-16)

Skarbek ZZG KWK Pokój3:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-11-2018 17:30)
PWiK3:3WINDEX więcej»
(16-11-2018 18:15)
U Niego1:0Domino Timewięcej»
(16-11-2018 19:00)
Rolnik Mikołów0:6Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-11-2018 19:45)
Smart- Logic0:3Jastrz±bwięcej»
(16-11-2018 20:30)
U.P. Gebauer4:6Biadaczwięcej»
(16-11-2018 21:15)
Kadra Bielszowice8:2THUNDERwięcej»
(16-11-2018 22:00)
Burza2:14Irex Gazwięcej»
(16-11-2018 22:45)

Kolejka 4 (2018-11-09)

Domino Time0:5Smart- Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska4:1PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
THUNDER3:8Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Biadacz3:5Rolnik Mikołówwięcej»
(09-11-2018 19:45)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
Irex Gaz11:0U.P. Gebauerwięcej»
(09-11-2018 21:15)
Jastrz±b3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)

Kolejka 3 (2018-10-26)

Irex Gaz6:2Biadaczwięcej»
(26-10-2018 17:30)
Smart- Logic2:3U Niegowięcej»
(26-10-2018 18:15)
Burza3:3Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(26-10-2018 19:00)
Kadra Bielszowice5:2Domino Timewięcej»
(26-10-2018 19:45)
U.P. Gebauer4:4WINDEX więcej»
(26-10-2018 20:30)
THUNDER2:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-10-2018 21:15)
PWiK1:1Rolnik Mikołówwięcej»
(26-10-2018 22:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój8:3Jastrz±bwięcej»
(26-10-2018 22:45)

Kolejka 2 (2018-10-12)

Jastrz±b8:2THUNDERwięcej»
(12-10-2018 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska3:8U.P. Gebauerwięcej»
(12-10-2018 18:15)
U Niego8:0Kadra Bielszowicewięcej»
(12-10-2018 19:00)
Biadacz2:1PWiKwięcej»
(12-10-2018 19:45)
Domino Time1:2Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(12-10-2018 20:30)
Rolnik Mikołów1:3Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
TELE-NAT & MILON10:4Smart- Logicwięcej»
(12-10-2018 22:00)
WINDEX 5:2Irex Gazwięcej»
(12-10-2018 22:45)

Kolejka 1 (2018-10-05)

WINDEX 1:2Biadaczwięcej»
(05-10-2018 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój5:5U Niegowięcej»
(05-10-2018 18:15)
Irex Gaz10:1Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(05-10-2018 19:00)
Jastrz±b2:15TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2018 19:45)
Burza1:4PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
Kadra Bielszowice3:1Smart- Logicwięcej»
(05-10-2018 21:15)
U.P. Gebauer10:2Rolnik Mikołówwięcej»
(05-10-2018 22:00)
THUNDER2:2Domino Timewięcej»
(05-10-2018 22:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrz±bwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)
U.P.G.0:5PWiKwięcej»
(15-03-2019 20:30)
Irex4:3Rolnikwięcej»
(15-03-2019 19:00)
Biadacz8:2Burzawięcej»
(15-03-2019 17:30)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON7:1Kadra Bielszowicewięcej»
(15-03-2019 22:00)
Skarbek4:2Smart-Logicwięcej»
(15-03-2019 21:15)
THUNDER 3:9U Niegowięcej»
(15-03-2019 19:45)
Jastrz±b1:9Domino Timewięcej»
(15-03-2019 18:15)