Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Wyniki Old Boys (Sezon 2018/19) - Sezon zasadniczy

Kolejka 9 (2019-01-18)

Burza5:6Rolnik Mikołówwięcej»
(18-01-2019 17:30)
THUNDER4:5Jastrz±bwięcej»
(18-01-2019 18:15)
PWiK7:3Biadaczwięcej»
(18-01-2019 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój3:1Domino Timewięcej»
(18-01-2019 19:45)
Irex Gaz5:2WINDEX więcej»
(18-01-2019 20:30)
Smart- Logic1:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(18-01-2019 21:15)
U.P. Gebauer3:3Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(18-01-2019 22:00)
Kadra Bielszowice2:3U Niegowięcej»
(18-01-2019 22:45)

Kolejka 8 (2018-12-21)

Smart- Logic2:2Kadra Bielszowicewięcej»
(21-12-2018 17:30)
Biadacz0:0WINDEX więcej»
(21-12-2018 18:15)
TELE-NAT & MILON8:0Jastrz±bwięcej»
(21-12-2018 19:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska3:3Irex Gazwięcej»
(21-12-2018 19:45)
U Niego2:1Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(21-12-2018 20:30)
Rolnik Mikołów5:4U.P. Gebauerwięcej»
(21-12-2018 21:15)
Domino Time8:1THUNDERwięcej»
(21-12-2018 22:00)
PWiK2:5Burzawięcej»
(21-12-2018 22:45)

Kolejka 7 (2018-12-14)

PWiK3:5U.P. Gebauerwięcej»
(14-12-2018 17:30)
Domino Time5:3Jastrz±bwięcej»
(14-12-2018 18:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska10:2WINDEX więcej»
(14-12-2018 19:00)
Kadra Bielszowice3:4TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-12-2018 19:45)
Rolnik Mikołów1:7Irex Gazwięcej»
(14-12-2018 20:30)
Smart- Logic3:0Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(14-12-2018 21:15)
Burza3:9Biadaczwięcej»
(14-12-2018 22:00)
U Niego6:1THUNDERwięcej»
(14-12-2018 22:45)

Kolejka 6 (2018-11-23)

WINDEX 2:3Rolnik Mikołówwięcej»
(23-11-2018 17:30)
THUNDER3:9Smart- Logicwięcej»
(23-11-2018 18:15)
Biadacz3:5Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(23-11-2018 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój4:3Kadra Bielszowicewięcej»
(23-11-2018 19:45)
Irex Gaz4:2PWiKwięcej»
(23-11-2018 20:30)
Jastrz±b1:4U Niegowięcej»
(23-11-2018 21:15)
U.P. Gebauer4:3Burzawięcej»
(23-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON5:1Domino Timewięcej»
(23-11-2018 22:45)

Kolejka 5 (2018-11-16)

Skarbek ZZG KWK Pokój3:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-11-2018 17:30)
PWiK3:3WINDEX więcej»
(16-11-2018 18:15)
U Niego1:0Domino Timewięcej»
(16-11-2018 19:00)
Rolnik Mikołów0:6Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-11-2018 19:45)
Smart- Logic0:3Jastrz±bwięcej»
(16-11-2018 20:30)
U.P. Gebauer4:6Biadaczwięcej»
(16-11-2018 21:15)
Kadra Bielszowice8:2THUNDERwięcej»
(16-11-2018 22:00)
Burza2:14Irex Gazwięcej»
(16-11-2018 22:45)

Kolejka 4 (2018-11-09)

Domino Time0:5Smart- Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska4:1PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
THUNDER3:8Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Biadacz3:5Rolnik Mikołówwięcej»
(09-11-2018 19:45)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
Irex Gaz11:0U.P. Gebauerwięcej»
(09-11-2018 21:15)
Jastrz±b3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)

Kolejka 3 (2018-10-26)

Irex Gaz6:2Biadaczwięcej»
(26-10-2018 17:30)
Smart- Logic2:3U Niegowięcej»
(26-10-2018 18:15)
Burza3:3Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(26-10-2018 19:00)
Kadra Bielszowice5:2Domino Timewięcej»
(26-10-2018 19:45)
U.P. Gebauer4:4WINDEX więcej»
(26-10-2018 20:30)
THUNDER2:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-10-2018 21:15)
PWiK1:1Rolnik Mikołówwięcej»
(26-10-2018 22:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój8:3Jastrz±bwięcej»
(26-10-2018 22:45)

Kolejka 2 (2018-10-12)

Jastrz±b8:2THUNDERwięcej»
(12-10-2018 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska3:8U.P. Gebauerwięcej»
(12-10-2018 18:15)
U Niego8:0Kadra Bielszowicewięcej»
(12-10-2018 19:00)
Biadacz2:1PWiKwięcej»
(12-10-2018 19:45)
Domino Time1:2Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(12-10-2018 20:30)
Rolnik Mikołów1:3Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
TELE-NAT & MILON10:4Smart- Logicwięcej»
(12-10-2018 22:00)
WINDEX 5:2Irex Gazwięcej»
(12-10-2018 22:45)

Kolejka 1 (2018-10-05)

WINDEX 1:2Biadaczwięcej»
(05-10-2018 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój5:5U Niegowięcej»
(05-10-2018 18:15)
Irex Gaz10:1Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(05-10-2018 19:00)
Jastrz±b2:15TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2018 19:45)
Burza1:4PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
Kadra Bielszowice3:1Smart- Logicwięcej»
(05-10-2018 21:15)
U.P. Gebauer10:2Rolnik Mikołówwięcej»
(05-10-2018 22:00)
THUNDER2:2Domino Timewięcej»
(05-10-2018 22:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 9
1. Liga:
U.P.G.3:3Zygzakwięcej»
(18-01-2019 22:00)
Irex5:2WINDEX więcej»
(18-01-2019 20:30)
PWiK7:3Biadaczwięcej»
(18-01-2019 19:00)
Burza5:6Rolnikwięcej»
(18-01-2019 17:30)
2. Liga:
Kadra Bielszowice2:3U Niegowięcej»
(18-01-2019 22:45)
Smart-Logic1:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(18-01-2019 21:15)
Skarbek3:1Domino Timewięcej»
(18-01-2019 19:45)
THUNDER 4:5Jastrz±bwięcej»
(18-01-2019 18:15)
Kolejka 8
1. Liga:
PWiK2:5Burzawięcej»
(21-12-2018 22:45)
Rolnik5:4U.P.G.więcej»
(21-12-2018 21:15)
2. Liga:
Domino Time8:1THUNDER więcej»
(21-12-2018 22:00)
U Niego2:1Skarbekwięcej»
(21-12-2018 20:30)