Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Terminarz Old Boys (Sezon 2017/18) - Sezon zasadniczy

1. Liga

Kolejka 1 (2017-09-15)

Burza-:-WINDEX więcej»
(15-09-2017 18:15)
Zygzak Ruda Śląska-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(15-09-2017 19:45)
Irex Gaz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(15-09-2017 21:15)

Kolejka 2 (2017-09-22)

U.P. Gebauer-:-WINDEX więcej»
(22-09-2017 19:45)
Rolnik Mikołów-:-Burzawięcej»
(22-09-2017 20:30)
Zygzak Ruda Śląska-:-PWiKwięcej»
(22-09-2017 21:15)
Irex Gaz-:-U Niegowięcej»
(22-09-2017 22:00)

Kolejka 3 (2017-09-29)

U Niego-:-U.P. Gebauerwięcej»
(29-09-2017 17:30)
WINDEX -:-PWiKwięcej»
(29-09-2017 18:15)
Zygzak Ruda Śląska-:-Irex Gazwięcej»
(29-09-2017 22:00)

Kolejka 4 (2017-10-6)

U Niego-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(06-10-2017 17:30)
PWiK-:-Burzawięcej»
(06-10-2017 20:30)
U.P. Gebauer-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(06-10-2017 22:00)

Kolejka 5 (2017-10-13)

Zygzak Ruda Śląska-:-U.P. Gebauerwięcej»
(13-10-2017 17:30)
Rolnik Mikołów-:-PWiKwięcej»
(13-10-2017 19:45)
WINDEX -:-Irex Gazwięcej»
(13-10-2017 21:15)

Kolejka 6 (2017-10-20)

Zygzak Ruda Śląska-:-Burzawięcej»
(20-10-2017 18:15)
U.P. Gebauer-:-PWiKwięcej»
(20-10-2017 19:45)
U Niego-:-WINDEX więcej»
(20-10-2017 21:15)

Kolejka 7 (2017-10-27)

WINDEX -:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(27-10-2017 17:30)
Burza-:-U.P. Gebauerwięcej»
(27-10-2017 18:15)
Rolnik Mikołów-:-U Niegowięcej»
(27-10-2017 20:30)
PWiK-:-Irex Gazwięcej»
(27-10-2017 21:15)

Kolejka 8 (2017-11-3)

WINDEX -:-Rolnik Mikołówwięcej»
(03-11-2017 19:00)
Burza-:-U Niegowięcej»
(03-11-2017 19:45)

Kolejka 9 - uzupełniająca (2017-11-10)

PWiK-:-U.P. Gebauerwięcej»
(10-11-2017 19:00)
Irex Gaz-:-Burzawięcej»
(10-11-2017 20:30)

Kolejka 10 (2017-12-8)

Rolnik Mikołów-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(08-12-2017 17:30)
PWiK-:-U Niegowięcej»
(08-12-2017 18:15)
WINDEX -:-Burzawięcej»
(08-12-2017 22:00)

Kolejka 11 (2018-01-5)

PWiK-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(05-01-2018 17:30)
Burza-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(05-01-2018 19:00)
WINDEX -:-U.P. Gebauerwięcej»
(05-01-2018 20:30)
Irex Gaz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(05-01-2018 22:00)

Kolejka 12 (2018-01-12)

U.P. Gebauer-:-U Niegowięcej»
(12-01-2018 19:00)
PWiK-:-WINDEX więcej»
(12-01-2018 19:45)
Irex Gaz-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(12-01-2018 20:30)

Kolejka 13 (2018-01-19)

Zygzak Ruda Śląska-:-U Niegowięcej»
(19-01-2018 17:30)
Rolnik Mikołów-:-U.P. Gebauerwięcej»
(19-01-2018 18:15)
Burza-:-Irex Gazwięcej»
(19-01-2018 21:15)

Kolejka 14 (2018-02-16)

U.P. Gebauer-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(16-02-2018 17:30)
Irex Gaz-:-WINDEX więcej»
(16-02-2018 21:15)
U Niego-:-PWiKwięcej»
(16-02-2018 22:00)

Kolejka 15 (2018-02-23)

Burza-:-PWiKwięcej»
(23-02-2018 18:15)
WINDEX -:-U Niegowięcej»
(23-02-2018 19:00)
Rolnik Mikołów-:-Irex Gazwięcej»
(23-02-2018 21:15)

Kolejka 16 (2018-03-2)

Zygzak Ruda Śląska-:-WINDEX więcej»
(02-03-2018 17:30)

Kolejka 18 (2018-03-16)

Burza-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(16-03-2018 17:30)
PWiK-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(16-03-2018 18:15)
U Niego-:-Irex Gazwięcej»
(16-03-2018 20:30)

Kolejka 19 (2018-03-23)

U Niego-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(23-03-2018 17:30)
U Niego-:-Burzawięcej»
(23-03-2018 18:15)
U.P. Gebauer-:-Irex Gazwięcej»
(23-03-2018 19:00)

Kolejka 17 (2018-04-6)

Rolnik Mikołów-:-WINDEX więcej»
(06-04-2018 19:00)
U.P. Gebauer-:-Burzawięcej»
(06-04-2018 19:45)
Irex Gaz-:-PWiKwięcej»
(06-04-2018 20:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 17
1. Liga:
Irex8:6PWiKwięcej»
(06-04-2018 20:30)
U.P.G.11:3Burzawięcej»
(06-04-2018 19:45)
Rolnik2:2WINDEX więcej»
(06-04-2018 19:00)
2. Liga:
Kadra Bielszowice0:5Daw-Rekwięcej»
(06-04-2018 21:15)
Smart-Logic3:6Jastrząbwięcej»
(06-04-2018 18:15)
Skarbek1:8Domino Timewięcej»
(06-04-2018 17:30)
Kolejka 19
1. Liga:
U.P.G.1:9Irexwięcej»
(23-03-2018 19:00)
U Niego2:8Burzawięcej»
(23-03-2018 18:15)
U Niego4:1Rolnikwięcej»
(23-03-2018 17:30)
Kolejka 18
U Niego2:5Irexwięcej»
(16-03-2018 20:30)
2. Liga:
TELE-NAT8:3Daw-Rekwięcej»
(16-03-2018 19:45)
Biadacz10:1Jastrząbwięcej»
(16-03-2018 19:00)