Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2017/18



Terminarz Old Boys (Sezon 2017/18) - Sezon zasadniczy

Kolejka 1 (2017-09-15)

Burza-:-WINDEX więcej»
(15-09-2017 18:15)
Biadacz-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(15-09-2017 19:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(15-09-2017 19:45)
Jastrz±b-:-Domino Timewięcej»
(15-09-2017 20:30)
Irex Gaz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(15-09-2017 21:15)
Kadra Bielszowice-:-TELE-NATwięcej»
(15-09-2017 22:00)
Smart- Logic-:-Daw-Rekwięcej»
(15-09-2017 22:45)

Kolejka 2 (2017-09-22)

Domino Time-:-Daw-Rekwięcej»
(22-09-2017 17:30)
TELE-NAT-:-Smart- Logicwięcej»
(22-09-2017 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(22-09-2017 19:00)
U.P. Gebauer-:-WINDEX więcej»
(22-09-2017 19:45)
Rolnik Mikołów-:-Burzawięcej»
(22-09-2017 20:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-PWiKwięcej»
(22-09-2017 21:15)
Irex Gaz-:-U Niegowięcej»
(22-09-2017 22:00)

Kolejka 3 (2017-09-29)

U Niego-:-U.P. Gebauerwięcej»
(29-09-2017 17:30)
WINDEX -:-PWiKwięcej»
(29-09-2017 18:15)
Biadacz-:-Domino Timewięcej»
(29-09-2017 19:00)
Kadra Bielszowice-:-Jastrz±bwięcej»
(29-09-2017 19:45)
Smart- Logic-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(29-09-2017 20:30)
Daw-Rek-:-TELE-NATwięcej»
(29-09-2017 21:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Irex Gazwięcej»
(29-09-2017 22:00)

Kolejka 4 (2017-10-06)

U Niego-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(06-10-2017 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Daw-Rekwięcej»
(06-10-2017 18:15)
Domino Time-:-TELE-NATwięcej»
(06-10-2017 19:00)
Biadacz-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(06-10-2017 19:45)
PWiK-:-Burzawięcej»
(06-10-2017 20:30)
Jastrz±b-:-Smart- Logicwięcej»
(06-10-2017 21:15)
U.P. Gebauer-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(06-10-2017 22:00)

Kolejka 5 (2017-10-13)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-U.P. Gebauerwięcej»
(13-10-2017 17:30)
TELE-NAT-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(13-10-2017 18:15)
Kadra Bielszowice-:-Domino Timewięcej»
(13-10-2017 19:00)
Rolnik Mikołów-:-PWiKwięcej»
(13-10-2017 19:45)
Daw-Rek-:-Jastrz±bwięcej»
(13-10-2017 20:30)
WINDEX -:-Irex Gazwięcej»
(13-10-2017 21:15)

Kolejka 6 (2017-10-20)

Jastrz±b-:-TELE-NATwięcej»
(20-10-2017 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska-:-Burzawięcej»
(20-10-2017 18:15)
Kadra Bielszowice-:-Smart- Logicwięcej»
(20-10-2017 19:00)
U.P. Gebauer-:-PWiKwięcej»
(20-10-2017 19:45)
Biadacz-:-Daw-Rekwięcej»
(20-10-2017 20:30)
U Niego-:-WINDEX więcej»
(20-10-2017 21:15)

Kolejka 7 (2017-10-27)

WINDEX -:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(27-10-2017 17:30)
Burza-:-U.P. Gebauerwięcej»
(27-10-2017 18:15)
Smart- Logic-:-Domino Timewięcej»
(27-10-2017 19:00)
Jastrz±b-:-Biadaczwięcej»
(27-10-2017 19:45)
Rolnik Mikołów-:-U Niegowięcej»
(27-10-2017 20:30)
PWiK-:-Irex Gazwięcej»
(27-10-2017 21:15)

Kolejka 8 (2017-11-03)

TELE-NAT-:-Biadaczwięcej»
(03-11-2017 17:30)
Domino Time-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(03-11-2017 18:15)
WINDEX -:-Rolnik Mikołówwięcej»
(03-11-2017 19:00)
Burza-:-U Niegowięcej»
(03-11-2017 19:45)
Daw-Rek-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(03-11-2017 20:30)

Kolejka 9 - uzupełniaj±ca (2017-11-10)

Smart- Logic-:-Biadaczwięcej»
(10-11-2017 18:15)
PWiK-:-U.P. Gebauerwięcej»
(10-11-2017 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Jastrz±bwięcej»
(10-11-2017 19:45)
Irex Gaz-:-Burzawięcej»
(10-11-2017 20:30)

Kolejka 10 (2017-12-08)

Rolnik Mikołów-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(08-12-2017 17:30)
PWiK-:-U Niegowięcej»
(08-12-2017 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Biadaczwięcej»
(08-12-2017 19:00)
Daw-Rek-:-Smart- Logicwięcej»
(08-12-2017 19:45)
TELE-NAT-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(08-12-2017 20:30)
Domino Time-:-Jastrz±bwięcej»
(08-12-2017 21:15)
WINDEX -:-Burzawięcej»
(08-12-2017 22:00)

Kolejka 11 (2018-01-05)

PWiK-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(05-01-2018 17:30)
Kadra Bielszowice-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(05-01-2018 18:15)
Burza-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(05-01-2018 19:00)
Smart- Logic-:-TELE-NATwięcej»
(05-01-2018 19:45)
WINDEX -:-U.P. Gebauerwięcej»
(05-01-2018 20:30)
Daw-Rek-:-Domino Timewięcej»
(05-01-2018 21:15)
Irex Gaz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(05-01-2018 22:00)

Kolejka 12 (2018-01-12)

Domino Time-:-Biadaczwięcej»
(12-01-2018 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Smart- Logicwięcej»
(12-01-2018 18:15)
U.P. Gebauer-:-U Niegowięcej»
(12-01-2018 19:00)
PWiK-:-WINDEX więcej»
(12-01-2018 19:45)
Irex Gaz-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(12-01-2018 20:30)
Jastrz±b-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(12-01-2018 21:15)

Kolejka 13 (2018-01-19)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-U Niegowięcej»
(19-01-2018 17:30)
Rolnik Mikołów-:-U.P. Gebauerwięcej»
(19-01-2018 18:15)
Daw-Rek-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(19-01-2018 19:00)
Kadra Bielszowice-:-Biadaczwięcej»
(19-01-2018 19:45)
TELE-NAT-:-Domino Timewięcej»
(19-01-2018 20:30)
Burza-:-Irex Gazwięcej»
(19-01-2018 21:15)

Kolejka 14 (2018-02-16)

U.P. Gebauer-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-02-2018 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-TELE-NATwięcej»
(16-02-2018 18:15)
Domino Time-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(16-02-2018 19:00)
Biadacz-:-Smart- Logicwięcej»
(16-02-2018 19:45)
Jastrz±b-:-Daw-Rekwięcej»
(16-02-2018 20:30)
Irex Gaz-:-WINDEX więcej»
(16-02-2018 21:15)
U Niego-:-PWiKwięcej»
(16-02-2018 22:00)

Kolejka 15 (2018-02-23)

Daw-Rek-:-Biadaczwięcej»
(23-02-2018 17:30)
Burza-:-PWiKwięcej»
(23-02-2018 18:15)
WINDEX -:-U Niegowięcej»
(23-02-2018 19:00)
Smart- Logic-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(23-02-2018 19:45)
TELE-NAT-:-Jastrz±bwięcej»
(23-02-2018 20:30)
Rolnik Mikołów-:-Irex Gazwięcej»
(23-02-2018 21:15)

Kolejka 16 (2018-03-02)

Zygzak Ruda ¦l±ska-:-WINDEX więcej»
(02-03-2018 17:30)
Jastrz±b-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(02-03-2018 18:15)
U Niego-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(02-03-2018 19:00)
Biadacz-:-TELE-NATwięcej»
(02-03-2018 19:45)
U Niego-:-Burzawięcej»
(02-03-2018 20:30)
Domino Time-:-Smart- Logicwięcej»
(02-03-2018 21:15)

Kolejka 17 (2018-03-09)

Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Domino Timewięcej»
(09-03-2018 17:30)
Smart- Logic-:-Jastrz±bwięcej»
(09-03-2018 18:15)
Rolnik Mikołów-:-WINDEX więcej»
(09-03-2018 19:00)
U.P. Gebauer-:-Burzawięcej»
(09-03-2018 19:45)
Irex Gaz-:-PWiKwięcej»
(09-03-2018 20:30)
Kadra Bielszowice-:-Daw-Rekwięcej»
(09-03-2018 21:15)

Kolejka 18 (2018-03-16)

Burza-:-Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-03-2018 17:30)
PWiK-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(16-03-2018 18:15)
Biadacz-:-Jastrz±bwięcej»
(16-03-2018 19:00)
TELE-NAT-:-Daw-Rekwięcej»
(16-03-2018 19:45)
U Niego-:-Irex Gazwięcej»
(16-03-2018 20:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13
1. Liga:
Burza4:11Irexwięcej»
(19-01-2018 21:15)
Rolnik1:5U.P.G.więcej»
(19-01-2018 18:15)
Zygzak5:3U Niegowięcej»
(19-01-2018 17:30)
2. Liga:
TELE-NAT6:2Domino Timewięcej»
(19-01-2018 20:30)
Kadra Bielszowice2:8Biadaczwięcej»
(19-01-2018 19:45)
Daw-Rek3:5Skarbekwięcej»
(19-01-2018 19:00)
Kolejka 12
1. Liga:
Irex7:0Zygzakwięcej»
(12-01-2018 20:30)
PWiK2:3WINDEX więcej»
(12-01-2018 19:45)
U.P.G.7:3U Niegowięcej»
(12-01-2018 19:00)
2. Liga:
Jastrz±b3:1Kadra Bielszowicewięcej»
(12-01-2018 21:15)
Skarbek4:1Smart-Logicwięcej»
(12-01-2018 18:15)
Domino Time2:4Biadaczwięcej»
(12-01-2018 17:30)