Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Wyniki Old Boys (Sezon 2017/18) - Sezon zasadniczy

Kolejka 17 (2018-04-06)

Skarbek ZZG KWK Pokój1:8Domino Timewięcej»
(06-04-2018 17:30)
Smart- Logic3:6Jastrz±bwięcej»
(06-04-2018 18:15)
Rolnik Mikołów2:2WINDEX więcej»
(06-04-2018 19:00)
U.P. Gebauer11:3Burzawięcej»
(06-04-2018 19:45)
Irex Gaz8:6PWiKwięcej»
(06-04-2018 20:30)
Kadra Bielszowice0:5Daw-Rekwięcej»
(06-04-2018 21:15)

Kolejka 19 (2018-03-23)

U Niego4:1Rolnik Mikołówwięcej»
(23-03-2018 17:30)
U Niego2:8Burzawięcej»
(23-03-2018 18:15)
U.P. Gebauer1:9Irex Gazwięcej»
(23-03-2018 19:00)

Kolejka 18 (2018-03-16)

Burza0:5Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-03-2018 17:30)
PWiK3:2Rolnik Mikołówwięcej»
(16-03-2018 18:15)
Biadacz10:1Jastrz±bwięcej»
(16-03-2018 19:00)
TELE-NAT & MILON8:3Daw-Rekwięcej»
(16-03-2018 19:45)
U Niego2:5Irex Gazwięcej»
(16-03-2018 20:30)

Kolejka 16 (2018-03-02)

Zygzak Ruda ¦l±ska7:2WINDEX więcej»
(02-03-2018 17:30)
Jastrz±b2:4Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(02-03-2018 18:15)
Biadacz1:4TELE-NAT & MILONwięcej»
(02-03-2018 19:00)
Domino Time1:2Smart- Logicwięcej»
(02-03-2018 19:45)

Kolejka 15 (2018-02-23)

Daw-Rek0:6Biadaczwięcej»
(23-02-2018 17:30)
Burza2:8PWiKwięcej»
(23-02-2018 18:15)
WINDEX 9:3U Niegowięcej»
(23-02-2018 19:00)
Smart- Logic3:7Kadra Bielszowicewięcej»
(23-02-2018 19:45)
TELE-NAT & MILON6:0Jastrz±bwięcej»
(23-02-2018 20:30)
Rolnik Mikołów1:10Irex Gazwięcej»
(23-02-2018 21:15)

Kolejka 14 (2018-02-16)

U.P. Gebauer1:4Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(16-02-2018 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój2:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-02-2018 18:15)
Domino Time1:3Kadra Bielszowicewięcej»
(16-02-2018 19:00)
Biadacz3:1Smart- Logicwięcej»
(16-02-2018 19:45)
Jastrz±b4:15Daw-Rekwięcej»
(16-02-2018 20:30)
Irex Gaz12:3WINDEX więcej»
(16-02-2018 21:15)
U Niego3:7PWiKwięcej»
(16-02-2018 22:00)

Kolejka 13 (2018-01-19)

Zygzak Ruda ¦l±ska5:3U Niegowięcej»
(19-01-2018 17:30)
Rolnik Mikołów1:5U.P. Gebauerwięcej»
(19-01-2018 18:15)
Daw-Rek3:5Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(19-01-2018 19:00)
Kadra Bielszowice2:8Biadaczwięcej»
(19-01-2018 19:45)
TELE-NAT & MILON6:2Domino Timewięcej»
(19-01-2018 20:30)
Burza4:11Irex Gazwięcej»
(19-01-2018 21:15)

Kolejka 12 (2018-01-12)

Domino Time2:4Biadaczwięcej»
(12-01-2018 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój4:1Smart- Logicwięcej»
(12-01-2018 18:15)
U.P. Gebauer7:3U Niegowięcej»
(12-01-2018 19:00)
PWiK2:3WINDEX więcej»
(12-01-2018 19:45)
Irex Gaz7:0Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(12-01-2018 20:30)
Jastrz±b3:1Kadra Bielszowicewięcej»
(12-01-2018 21:15)

Kolejka 11 (2018-01-05)

PWiK2:6Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(05-01-2018 17:30)
Kadra Bielszowice1:6Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(05-01-2018 18:15)
Burza7:2Rolnik Mikołówwięcej»
(05-01-2018 19:00)
Smart- Logic1:4TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-01-2018 19:45)
WINDEX 3:4U.P. Gebauerwięcej»
(05-01-2018 20:30)
Daw-Rek2:0Domino Timewięcej»
(05-01-2018 21:15)
Irex Gaz12:1Rolnik Mikołówwięcej»
(05-01-2018 22:00)

Kolejka 10 (2017-12-08)

Rolnik Mikołów2:4Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(08-12-2017 17:30)
PWiK6:0U Niegowięcej»
(08-12-2017 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój6:5Biadaczwięcej»
(08-12-2017 19:00)
Daw-Rek9:4Smart- Logicwięcej»
(08-12-2017 19:45)
TELE-NAT & MILON4:2Kadra Bielszowicewięcej»
(08-12-2017 20:30)
Domino Time7:1Jastrz±bwięcej»
(08-12-2017 21:15)
WINDEX 3:4Burzawięcej»
(08-12-2017 22:00)

Kolejka 9 - uzupełniaj±ca (2017-11-10)

Smart- Logic3:4Biadaczwięcej»
(10-11-2017 18:15)
PWiK4:8U.P. Gebauerwięcej»
(10-11-2017 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój6:3Jastrz±bwięcej»
(10-11-2017 19:45)
Irex Gaz6:1Burzawięcej»
(10-11-2017 20:30)

Kolejka 8 (2017-11-03)

TELE-NAT & MILON1:3Biadaczwięcej»
(03-11-2017 17:30)
Domino Time3:2Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(03-11-2017 18:15)
WINDEX 1:1Rolnik Mikołówwięcej»
(03-11-2017 19:00)
Burza6:3U Niegowięcej»
(03-11-2017 19:45)
Daw-Rek7:5Kadra Bielszowicewięcej»
(03-11-2017 20:30)

Kolejka 7 (2017-10-27)

WINDEX 3:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(27-10-2017 17:30)
Burza4:7U.P. Gebauerwięcej»
(27-10-2017 18:15)
Smart- Logic2:5Domino Timewięcej»
(27-10-2017 19:00)
Jastrz±b3:6Biadaczwięcej»
(27-10-2017 19:45)
Rolnik Mikołów5:3U Niegowięcej»
(27-10-2017 20:30)
PWiK2:8Irex Gazwięcej»
(27-10-2017 21:15)

Kolejka 6 (2017-10-20)

Jastrz±b1:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(20-10-2017 17:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska10:2Burzawięcej»
(20-10-2017 18:15)
Kadra Bielszowice2:5Smart- Logicwięcej»
(20-10-2017 19:00)
U.P. Gebauer3:10PWiKwięcej»
(20-10-2017 19:45)
Biadacz5:0Daw-Rekwięcej»
(20-10-2017 20:30)
U Niego3:5WINDEX więcej»
(20-10-2017 21:15)

Kolejka 5 (2017-10-13)

Zygzak Ruda ¦l±ska10:3U.P. Gebauerwięcej»
(13-10-2017 17:30)
TELE-NAT & MILON3:3Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(13-10-2017 18:15)
Kadra Bielszowice4:6Domino Timewięcej»
(13-10-2017 19:00)
Rolnik Mikołów7:3PWiKwięcej»
(13-10-2017 19:45)
Daw-Rek3:3Jastrz±bwięcej»
(13-10-2017 20:30)
WINDEX 1:5Irex Gazwięcej»
(13-10-2017 21:15)

Kolejka 4 (2017-10-06)

U Niego0:3Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(06-10-2017 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój2:3Daw-Rekwięcej»
(06-10-2017 18:15)
Domino Time6:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-10-2017 19:00)
Biadacz3:2Kadra Bielszowicewięcej»
(06-10-2017 19:45)
PWiK8:4Burzawięcej»
(06-10-2017 20:30)
Jastrz±b2:1Smart- Logicwięcej»
(06-10-2017 21:15)
U.P. Gebauer7:5Rolnik Mikołówwięcej»
(06-10-2017 22:00)

Kolejka 3 (2017-09-29)

U Niego5:6U.P. Gebauerwięcej»
(29-09-2017 17:30)
WINDEX 3:4PWiKwięcej»
(29-09-2017 18:15)
Biadacz3:3Domino Timewięcej»
(29-09-2017 19:00)
Kadra Bielszowice1:3Jastrz±bwięcej»
(29-09-2017 19:45)
Smart- Logic2:5Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(29-09-2017 20:30)
Daw-Rek3:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(29-09-2017 21:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska3:4Irex Gazwięcej»
(29-09-2017 22:00)

Kolejka 2 (2017-09-22)

Domino Time3:6Daw-Rekwięcej»
(22-09-2017 17:30)
TELE-NAT & MILON1:4Smart- Logicwięcej»
(22-09-2017 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój5:3Kadra Bielszowicewięcej»
(22-09-2017 19:00)
U.P. Gebauer10:0WINDEX więcej»
(22-09-2017 19:45)
Rolnik Mikołów7:2Burzawięcej»
(22-09-2017 20:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska4:3PWiKwięcej»
(22-09-2017 21:15)
Irex Gaz7:2U Niegowięcej»
(22-09-2017 22:00)

Kolejka 1 (2017-09-15)

Burza1:4WINDEX więcej»
(15-09-2017 18:15)
Biadacz7:2Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(15-09-2017 19:00)
Zygzak Ruda ¦l±ska1:1Rolnik Mikołówwięcej»
(15-09-2017 19:45)
Jastrz±b3:7Domino Timewięcej»
(15-09-2017 20:30)
Irex Gaz9:4U.P. Gebauerwięcej»
(15-09-2017 21:15)
Kadra Bielszowice5:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(15-09-2017 22:00)
Smart- Logic5:0Daw-Rekwięcej»
(15-09-2017 22:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 4
1. Liga:
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)
Irex11:0U.P.G.więcej»
(09-11-2018 21:15)
Biadacz3:5Rolnikwięcej»
(09-11-2018 19:45)
Zygzak4:1PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
2. Liga:
Jastrz±b3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
THUNDER 3:8Skarbekwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Domino Time0:5Smart-Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Kolejka 3
1. Liga:
PWiK1:1Rolnikwięcej»
(26-10-2018 22:00)
U.P.G.4:4WINDEX więcej»
(26-10-2018 20:30)
2. Liga:
Skarbek8:3Jastrz±bwięcej»
(26-10-2018 22:45)
THUNDER 2:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-10-2018 21:15)