Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Terminarz Old Boys (Sezon 2013/14) - Sezon zasadniczy

Kolejka 1 (2013-09-13)

Jastrząb-:-Telimawięcej»
(13-09-2013 17:30)
Irex Gaz-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(13-09-2013 18:15)
U.P. Gebauer-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(13-09-2013 19:00)
Akaz.pl-:-KWK Murcki - Staszicwięcej»
(13-09-2013 19:45)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Gwiazdawięcej»
(13-09-2013 20:30)
THUNDER-:-Smart- Logicwięcej»
(13-09-2013 21:15)
Sevitel-:-Cosmoswięcej»
(13-09-2013 22:00)
Burza-:-PWiKwięcej»
(13-09-2013 22:45)

Kolejka 2 (2013-09-27)

WINDEX -:-Premium-Appetitewięcej»
(27-09-2013 17:30)
Zygzak Ruda Śląska-:-THUNDERwięcej»
(27-09-2013 18:15)
Smart- Logic-:-Sevitelwięcej»
(27-09-2013 19:00)
Gwiazda-:-Burzawięcej»
(27-09-2013 19:45)
Rolnik Mikołów-:-Akaz.plwięcej»
(27-09-2013 20:30)
Telima-:-Irex Gazwięcej»
(27-09-2013 21:15)
Wodociągi-:-Jastrząbwięcej»
(27-09-2013 22:00)
Kadra Bielszowice-:-U.P. Gebauerwięcej»
(27-09-2013 22:45)

Kolejka 3 (2013-10-04)

Jastrząb-:-Caritaswięcej»
(04-10-2013 17:30)
Akaz.pl-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(04-10-2013 18:15)
U.P. Gebauer-:-Telimawięcej»
(04-10-2013 19:00)
Irex Gaz-:-Wodociągiwięcej»
(04-10-2013 19:45)
Burza-:-Cosmoswięcej»
(04-10-2013 20:30)
Sevitel-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(04-10-2013 21:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Smart- Logicwięcej»
(04-10-2013 22:00)
THUNDER-:-WINDEX więcej»
(04-10-2013 22:45)

Kolejka 4 (2013-10-11)

Smart- Logic-:-Burzawięcej»
(11-10-2013 17:30)
Premium-Appetite-:-THUNDERwięcej»
(11-10-2013 18:15)
Cosmos-:-PWiKwięcej»
(11-10-2013 19:00)
Zygzak Ruda Śląska-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(11-10-2013 19:45)
Kadra Bielszowice-:-KWK Murcki - Staszicwięcej»
(11-10-2013 20:30)
Caritas-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(11-10-2013 21:15)
Wodociągi-:-U.P. Gebauerwięcej»
(11-10-2013 22:00)
Telima-:-Akaz.plwięcej»
(11-10-2013 22:45)

Kolejka 5 (2013-10-18)

KWK Murcki - Staszic-:-Telimawięcej»
(18-10-2013 17:30)
U.P. Gebauer-:-Jastrząbwięcej»
(18-10-2013 18:15)
Rolnik Mikołów-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(18-10-2013 19:00)
Burza-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(18-10-2013 19:45)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-WINDEX więcej»
(18-10-2013 20:30)
Irex Gaz-:-Caritaswięcej»
(18-10-2013 21:15)
Sevitel-:-Premium-Appetitewięcej»
(18-10-2013 22:00)
Gwiazda-:-Cosmoswięcej»
(18-10-2013 22:45)

Kolejka 6 (2013-11-08)

Zygzak Ruda Śląska-:-PWiKwięcej»
(08-11-2013 17:30)
Premium-Appetite-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(08-11-2013 18:15)
WINDEX -:-Burzawięcej»
(08-11-2013 19:00)
Smart- Logic-:-Gwiazdawięcej»
(08-11-2013 19:45)
Irex Gaz-:-U.P. Gebauerwięcej»
(08-11-2013 20:30)
Wodociągi-:-KWK Murcki - Staszicwięcej»
(08-11-2013 21:15)
Telima-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(08-11-2013 22:00)
Jastrząb-:-Akaz.plwięcej»
(08-11-2013 22:45)

Kolejka 7 (2013-11-15)

Skarbek ZZG KWK Pokój-:-THUNDERwięcej»
(25-10-2013 20:00)
U.P. Gebauer-:-Caritaswięcej»
(15-11-2013 17:30)
Akaz.pl-:-Irex Gazwięcej»
(15-11-2013 18:15)
Rolnik Mikołów-:-Wodociągiwięcej»
(15-11-2013 19:00)
KWK Murcki - Staszic-:-Jastrząbwięcej»
(15-11-2013 19:45)
Cosmos-:-Smart- Logicwięcej»
(15-11-2013 20:30)
PWiK-:-WINDEX więcej»
(15-11-2013 21:15)

Kolejka 8 (2013-12-13)

Premium-Appetite-:-PWiKwięcej»
(13-12-2013 17:30)
Sevitel-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(13-12-2013 18:15)
THUNDER-:-Burzawięcej»
(13-12-2013 19:00)
WINDEX -:-Gwiazdawięcej»
(13-12-2013 19:45)
Irex Gaz-:-KWK Murcki - Staszicwięcej»
(13-12-2013 20:30)
U.P. Gebauer-:-Akaz.plwięcej»
(13-12-2013 21:15)
Wodociągi-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(13-12-2013 22:00)
Caritas-:-Telimawięcej»
(13-12-2013 22:45)

Kolejka 9 (2014-01-03)

Telima-:-Wodociągiwięcej»
(03-01-2014 17:30)
Rolnik Mikołów-:-Irex Gazwięcej»
(03-01-2014 18:15)
Kadra Bielszowice-:-Jastrząbwięcej»
(03-01-2014 19:00)
Akaz.pl-:-Caritaswięcej»
(03-01-2014 19:45)
Gwiazda-:-Premium-Appetitewięcej»
(03-01-2014 20:30)
Cosmos-:-WINDEX więcej»
(03-01-2014 21:15)
PWiK-:-THUNDERwięcej»
(03-01-2014 22:00)
Smart- Logic-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(03-01-2014 22:45)

Kolejka 10 (2014-01-10)

THUNDER-:-Sevitelwięcej»
(10-01-2014 17:30)
Cosmos-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(10-01-2014 18:15)
PWiK-:-Gwiazdawięcej»
(10-01-2014 19:00)
Premium-Appetite-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(10-01-2014 19:45)
Wodociągi-:-Caritaswięcej»
(10-01-2014 20:30)
Jastrząb-:-Irex Gazwięcej»
(10-01-2014 21:15)
Kadra Bielszowice-:-Telimawięcej»
(10-01-2014 22:00)
KWK Murcki - Staszic-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(10-01-2014 22:45)

Kolejka 11 (2014-01-17)

Jastrząb-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(17-01-2014 18:15)
Caritas-:-Akaz.plwięcej»
(17-01-2014 19:00)
KWK Murcki - Staszic-:-U.P. Gebauerwięcej»
(17-01-2014 19:45)
Burza-:-Premium-Appetitewięcej»
(17-01-2014 20:30)
Zygzak Ruda Śląska-:-Cosmoswięcej»
(17-01-2014 21:15)
WINDEX -:-Sevitelwięcej»
(17-01-2014 22:00)
PWiK-:-Smart- Logicwięcej»
(17-01-2014 22:45)

Kolejka 12 (2014-01-24)

Caritas-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(24-01-2014 18:15)
WINDEX -:-Smart- Logicwięcej»
(24-01-2014 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Burzawięcej»
(24-01-2014 19:45)
Premium-Appetite-:-Cosmoswięcej»
(24-01-2014 20:30)
Sevitel-:-PWiKwięcej»
(24-01-2014 21:15)
THUNDER-:-Gwiazdawięcej»
(24-01-2014 22:00)

Kolejka 13 (2014-01-31)

Cosmos-:-THUNDERwięcej»
(31-01-2014 18:15)
Zygzak Ruda Śląska-:-WINDEX więcej»
(31-01-2014 19:00)
Smart- Logic-:-Premium-Appetitewięcej»
(31-01-2014 19:45)
Gwiazda-:-Sevitelwięcej»
(31-01-2014 20:30)
PWiK-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(31-01-2014 21:15)

Kolejka 14 (2014-02-07)

Gwiazda-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(07-02-2014 18:15)
Burza-:-Sevitelwięcej»
(07-02-2014 19:00)

Kolejka 15 (2014-02-14)

KWK Murcki - Staszic-:-Akaz.plwięcej»
(14-02-2014 18:15)
Kadra Bielszowice-:-Irex Gazwięcej»
(14-02-2014 19:00)
Telima-:-Jastrząbwięcej»
(14-02-2014 19:45)
Gwiazda-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(14-02-2014 20:30)
PWiK-:-Burzawięcej»
(14-02-2014 21:15)
Cosmos-:-Sevitelwięcej»
(14-02-2014 22:00)
Smart- Logic-:-THUNDERwięcej»
(14-02-2014 22:45)

Kolejka 16 (2014-02-21)

Sevitel-:-Smart- Logicwięcej»
(21-02-2014 18:15)
Burza-:-Gwiazdawięcej»
(21-02-2014 19:45)
U.P. Gebauer-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(21-02-2014 20:30)
Jastrząb-:-Wodociągiwięcej»
(21-02-2014 21:15)
Irex Gaz-:-Telimawięcej»
(21-02-2014 22:00)
Akaz.pl-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(21-02-2014 22:45)
THUNDER-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(06-06-2014 20:30)

Kolejka 17 (2014-02-28)

Telima-:-U.P. Gebauerwięcej»
(28-02-2014 18:15)
Kadra Bielszowice-:-Akaz.plwięcej»
(28-02-2014 19:00)
Wodociągi-:-Irex Gazwięcej»
(28-02-2014 19:45)
Zygzak Ruda Śląska-:-Sevitelwięcej»
(28-02-2014 20:30)
Smart- Logic-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(28-02-2014 21:15)
WINDEX -:-THUNDERwięcej»
(28-02-2014 22:00)
Cosmos-:-Burzawięcej»
(28-02-2014 22:45)

Kolejka 18 (2014-03-07)

Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(07-03-2014 18:15)
THUNDER-:-Premium-Appetitewięcej»
(07-03-2014 19:00)
PWiK-:-Cosmoswięcej»
(07-03-2014 19:45)
Akaz.pl-:-Telimawięcej»
(07-03-2014 20:30)
U.P. Gebauer-:-Wodociągiwięcej»
(07-03-2014 21:15)
Rolnik Mikołów-:-Caritaswięcej»
(07-03-2014 22:00)
KWK Murcki - Staszic-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(07-03-2014 22:45)

Kolejka 19 (2014-03-14)

Caritas-:-Irex Gazwięcej»
(14-03-2014 18:15)
Kadra Bielszowice-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(14-03-2014 19:00)
Jastrząb-:-U.P. Gebauerwięcej»
(14-03-2014 19:45)
Zygzak Ruda Śląska-:-Burzawięcej»
(14-03-2014 20:30)
Cosmos-:-Gwiazdawięcej»
(14-03-2014 21:15)
Premium-Appetite-:-Sevitelwięcej»
(14-03-2014 22:00)
WINDEX -:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(14-03-2014 22:45)

Kolejka 20 (2014-03-21)

Burza-:-WINDEX więcej»
(21-03-2014 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Premium-Appetitewięcej»
(21-03-2014 19:00)
Gwiazda-:-Smart- Logicwięcej»
(21-03-2014 19:45)
Akaz.pl-:-Jastrząbwięcej»
(21-03-2014 20:30)
Rolnik Mikołów-:-Telimawięcej»
(21-03-2014 21:15)
KWK Murcki - Staszic-:-Wodociągiwięcej»
(21-03-2014 22:00)
U.P. Gebauer-:-Irex Gazwięcej»
(21-03-2014 22:45)

Kolejka 21 (2014-03-28)

Jastrząb-:-KWK Murcki - Staszicwięcej»
(28-03-2014 18:15)
Wodociągi-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(28-03-2014 19:00)
Irex Gaz-:-Akaz.plwięcej»
(28-03-2014 19:45)
Caritas-:-U.P. Gebauerwięcej»
(28-03-2014 20:30)
Zygzak Ruda Śląska-:-Gwiazdawięcej»
(28-03-2014 21:15)
Smart- Logic-:-Cosmoswięcej»
(28-03-2014 22:00)
WINDEX -:-PWiKwięcej»
(28-03-2014 22:45)

Kolejka 22 (2014-04-04)

PWiK-:-Premium-Appetitewięcej»
(04-04-2014 17:30)
Burza-:-THUNDERwięcej»
(04-04-2014 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Sevitelwięcej»
(04-04-2014 19:00)
Gwiazda-:-WINDEX więcej»
(04-04-2014 19:45)
Telima-:-Caritaswięcej»
(04-04-2014 20:30)
Kadra Bielszowice-:-Wodociągiwięcej»
(04-04-2014 21:15)
Akaz.pl-:-U.P. Gebauerwięcej»
(04-04-2014 22:00)
KWK Murcki - Staszic-:-Irex Gazwięcej»
(04-04-2014 22:45)

Kolejka 24 (2014-04-11)

Caritas-:-KWK Murcki - Staszicwięcej»
(11-04-2014 17:30)
Jastrząb-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(11-04-2014 18:15)
Irex Gaz-:-Rolnik Mikołówwięcej»
(11-04-2014 19:00)
Wodociągi-:-Telimawięcej»
(11-04-2014 19:45)
Premium-Appetite-:-Gwiazdawięcej»
(11-04-2014 20:30)
Zygzak Ruda Śląska-:-Smart- Logicwięcej»
(11-04-2014 21:15)
THUNDER-:-PWiKwięcej»
(11-04-2014 22:00)
WINDEX -:-Cosmoswięcej»
(11-04-2014 22:45)

Kolejka 25 (2014-04-25)

Skarbek ZZG KWK Pokój-:-Cosmoswięcej»
(25-04-2014 17:30)
Sevitel-:-THUNDERwięcej»
(25-04-2014 18:15)
Gwiazda-:-PWiKwięcej»
(25-04-2014 19:00)
Zygzak Ruda Śląska-:-Premium-Appetitewięcej»
(25-04-2014 19:45)
Rolnik Mikołów-:-KWK Murcki - Staszicwięcej»
(25-04-2014 20:30)
Telima-:-Kadra Bielszowicewięcej»
(25-04-2014 21:15)
Irex Gaz-:-Jastrząbwięcej»
(25-04-2014 22:00)
Caritas-:-Wodociągiwięcej»
(25-04-2014 22:45)

Kolejka 29 (2014-05-05)

THUNDER-:-Cosmoswięcej»
(05-05-2014 17:30)
Sevitel-:-Gwiazdawięcej»
(05-05-2014 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój-:-PWiKwięcej»
(05-05-2014 19:00)
WINDEX -:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(05-05-2014 19:45)

Kolejka 30 (2014-05-12)

Sevitel-:-Burzawięcej»
(12-05-2014 17:30)
Kadra Bielszowice-:-Caritaswięcej»
(12-05-2014 18:15)
Premium-Appetite-:-Smart- Logicwięcej»
(12-05-2014 19:00)
Gwiazda-:-THUNDERwięcej»
(12-05-2014 19:45)

Kolejka 26 (2014-05-23)

Wodociągi-:-Akaz.plwięcej»
(23-05-2014 17:30)
U.P. Gebauer-:-KWK Murcki - Staszicwięcej»
(23-05-2014 18:15)
Premium-Appetite-:-Burzawięcej»
(23-05-2014 19:00)
Rolnik Mikołów-:-Jastrząbwięcej»
(23-05-2014 19:45)
Smart- Logic-:-PWiKwięcej»
(23-05-2014 20:30)
Sevitel-:-WINDEX więcej»
(23-05-2014 21:15)
Cosmos-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(23-05-2014 22:00)

Kolejka 27 (2014-05-30)

Burza-:-Smart- Logicwięcej»
(30-05-2014 17:30)
PWiK-:-Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(30-05-2014 18:15)
THUNDER-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(30-05-2014 19:00)
Premium-Appetite-:-WINDEX więcej»
(30-05-2014 19:45)
Caritas-:-Jastrząbwięcej»
(30-05-2014 20:30)
Telima-:-KWK Murcki - Staszicwięcej»
(30-05-2014 21:15)
Akaz.pl-:-Wodociągiwięcej»
(30-05-2014 22:00)
Rolnik Mikołów-:-U.P. Gebauerwięcej»
(30-05-2014 22:45)

Kolejka 28 (2014-06-06)

PWiK-:-Sevitelwięcej»
(06-06-2014 17:30)
Smart- Logic-:-WINDEX więcej»
(06-06-2014 18:15)
Cosmos-:-Premium-Appetitewięcej»
(06-06-2014 19:00)
Burza-:-Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(06-06-2014 19:45)
KWK Murcki - Staszic-:-Caritaswięcej»
(06-06-2014 21:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 2
1. Liga:
WINDEX 5:2Irexwięcej»
(12-10-2018 22:45)
Rolnik1:3Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
Biadacz2:1PWiKwięcej»
(12-10-2018 19:45)
Zygzak3:8U.P.G.więcej»
(12-10-2018 18:15)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON10:4Smart-Logicwięcej»
(12-10-2018 22:00)
Domino Time1:2Skarbekwięcej»
(12-10-2018 20:30)
U Niego8:0Kadra Bielszowicewięcej»
(12-10-2018 19:00)
Jastrząb8:2THUNDER więcej»
(12-10-2018 17:30)
Kolejka 1
1. Liga:
U.P.G.10:2Rolnikwięcej»
(05-10-2018 22:00)
Burza1:4PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
2. Liga:
THUNDER 2:2Domino Timewięcej»
(05-10-2018 22:45)
Kadra Bielszowice3:1Smart-Logicwięcej»
(05-10-2018 21:15)