Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2017/18



Premium-Appetite

O drużynie

Historia

(Dawniej Vorstadt)
Zespół istnieje od 1985 r. Założycielami są Marek Łukaszczyk i Marek Roner. W październiku 2006 drużyna zmieniła nazwę na Wlazlok.
1985: wicemistrzostwo Chorzowa w Lidze Szóstek
1986: II miejsce w Pucharze Wyzwolenia (Chorzów), II miejsce w Pucharze Prezesa ZMTKKF (Ruda Śl.), IV miejsce w mistrzostwach Ligi TKKF (Ruda Śl.)
1987: III miejsce w mistrzostwach Ligi TKKF (Ruda Śl.)
1988: II miejsce w Pucharze Chorzowa, IV miejsce w turnieju 'I Ty zagrasz na Stadionie Śląskim'
1989: IV miejsce w Puchrze Chorzowa
1991: IV miejsce w halowej lidze (Ruda Śl.) - królem strzelców został Marek Roner
1992: III miejsce w halowej lidze (Ruda Śl.) - królem strzelców został Ryszard Pluta
1995: III miejsce w halowej lidze (Ruda Śl.)
1997: IV miejsce w turnieju z okazji 'Dni Szopienic'
1998: IV miejsce w turnieju z okazji 'Dni Sosnowca', III miejsce w II lidze Gamex
1999: III miejsce w Fours Cup (Chorzów), I miejsce w II lidze Gamex, najlepszym bramkarzem został Krzysztof Pacyna
2000: Puchar Fair Play ligi Gamex
2001: III miejsce w HLPP 'Old Boys'
2002: II miejsce w HLPP 'Old Boys', Puchar Fair Play w HLPP 'Old Boys', III Puchar Dyrektora MOSiR, III miejsce w turnieju z okazji 'Dni Szopienic'
2003: II miejsce w HLPP 'Old Boys', Puchar Dyrektora MOSiR
2004: IV miejsce w HLPP 'Old Boys'

Kierownik
Adam Siedek - 506 700 889

Kapitan
Piotr Bartela

 

Premium-Appetite

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13
1. Liga:
Burza4:11Irexwięcej»
(19-01-2018 21:15)
Rolnik1:5U.P.G.więcej»
(19-01-2018 18:15)
Zygzak5:3U Niegowięcej»
(19-01-2018 17:30)
2. Liga:
TELE-NAT6:2Domino Timewięcej»
(19-01-2018 20:30)
Kadra Bielszowice2:8Biadaczwięcej»
(19-01-2018 19:45)
Daw-Rek3:5Skarbekwięcej»
(19-01-2018 19:00)
Kolejka 12
1. Liga:
Irex7:0Zygzakwięcej»
(12-01-2018 20:30)
PWiK2:3WINDEX więcej»
(12-01-2018 19:45)
U.P.G.7:3U Niegowięcej»
(12-01-2018 19:00)
2. Liga:
Jastrząb3:1Kadra Bielszowicewięcej»
(12-01-2018 21:15)
Skarbek4:1Smart-Logicwięcej»
(12-01-2018 18:15)
Domino Time2:4Biadaczwięcej»
(12-01-2018 17:30)