Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2019/20



Najlepsi strzelcy

Liga Old Boys
Brak zdjęcia
Grzegorz Klimowicz
(Kadra Bielszowice)
4

Aktualności

Zgłoszenia do nowego sezonu - 2010/2011 - aktualizacja

20-07-2010 11:14 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2010/2011. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych)...

 

Termin przyjmowania Kart Zespołów, a tym samym potwierdzania udziału w rozgrywkach 2010/2011 dla obu lig mija
12. sierpnia 2010.

 

Lista drużyn zgłoszonych do nowego sezonu Halowej Ligi Piłkarskich Piątek - Old Boys.
W nawiasach zaznaczono, które drużyny już odesłały wypełnione karty zgłoszeniowe. Prosimy o dopełnienie wszelkich formalności.

 

  • IREX GAZ (pełne)
  • KWK STASZIC (pełne)
  • PWiK (pełne)
  • TELIMA (pełne)
  • TECHBUD (pełne)
  • SKARBEK (pełne)
  • WIZOPOL (pełne)
  • ALEX (pełne)
  • MALWI (pełne)
  • EKOAKTA (pełne)
  • SEVITEL (pełne)
  • GROTPOL (pełne)
  • KADRA (pełne)
  • RED GANG (pene)
  • GWIAZDA (pełne)
  • BATORY (pełne)
  • COSMOS (pełne)
  • JASTRZĄB (pełne)
  • U.P.G. (pełne)
  • BURZA (pełne)

 

Uzupełnione karty zgłoszeniowe (drużynowe) proszę wysyłać na adres e-mail podany w przedsezonowym komunikacie organizacyjnym : t.kucharczyk@mosir.rsl.pl

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 2
Liga Old Boys:
MAKROGEO2:9Kadra Bielszowicewięcej»
(08-11-2019 21:15)
GSM NASZ DOM3:7Irexwięcej»
(08-11-2019 20:30)
Zygzak2:2U.P.G.więcej»
(08-11-2019 19:45)
Biadacz5:1THUNDER więcej»
(08-11-2019 19:00)
WINDEX 7:1Jastrząbwięcej»
(08-11-2019 18:15)
Smart-Logic2:3Rolnikwięcej»
(08-11-2019 17:30)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON7:1Kadra Bielszowicewięcej»
(15-03-2019 22:00)