Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2023/24



Najlepsi strzelcy

Liga Old Boys
Brak zdjęcia
Tomasz Adamski
(Zygzak)
44

Aktualności

Zgłoszenia do nowego sezonu - 2010/2011 - aktualizacja

20-07-2010 11:14 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2010/2011. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych)...

 

Termin przyjmowania Kart Zespołów, a tym samym potwierdzania udziału w rozgrywkach 2010/2011 dla obu lig mija
12. sierpnia 2010.

 

Lista drużyn zgłoszonych do nowego sezonu Halowej Ligi Piłkarskich Piątek - Old Boys.
W nawiasach zaznaczono, które drużyny już odesłały wypełnione karty zgłoszeniowe. Prosimy o dopełnienie wszelkich formalności.

 

  • IREX GAZ (pełne)
  • KWK STASZIC (pełne)
  • PWiK (pełne)
  • TELIMA (pełne)
  • TECHBUD (pełne)
  • SKARBEK (pełne)
  • WIZOPOL (pełne)
  • ALEX (pełne)
  • MALWI (pełne)
  • EKOAKTA (pełne)
  • SEVITEL (pełne)
  • GROTPOL (pełne)
  • KADRA (pełne)
  • RED GANG (pene)
  • GWIAZDA (pełne)
  • BATORY (pełne)
  • COSMOS (pełne)
  • JASTRZĄB (pełne)
  • U.P.G. (pełne)
  • BURZA (pełne)

 

Uzupełnione karty zgłoszeniowe (drużynowe) proszę wysyłać na adres e-mail podany w przedsezonowym komunikacie organizacyjnym : t.kucharczyk@mosir.rsl.pl

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 7
Liga Old Boys:
Zygzak12:1Jastrząbwięcej»
(08-09-2023 19:00)
Kolejka 9
DRINK TEAM0:8DGK Techwięcej»
(16-06-2023 20:30)
Biadacz2:7Irexwięcej»
(16-06-2023 19:40)
GSM NASZ DOM10:1Jastrząbwięcej»
(16-06-2023 18:50)
Kolejka 8
THUNDER 2:3Rolnikwięcej»
(02-06-2023 21:20)
DGK Tech0:6GSM NASZ DOMwięcej»
(02-06-2023 20:30)
AKF Ślonsk3:1DRINK TEAMwięcej»
(02-06-2023 19:40)
Jastrząb3:6Biadaczwięcej»
(02-06-2023 18:50)
Kolejka 7
THUNDER 2:2AKF Ślonskwięcej»
(26-05-2023 20:30)
Rolnik2:5Irexwięcej»
(26-05-2023 19:40)
Kolejka 6
AKF Ślonsk2:15GSM NASZ DOMwięcej»
(19-05-2023 20:30)
Irex5:0THUNDER więcej»
(19-05-2023 19:40)