Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Wronowski
Andrzej Wronowski
(U.P.G.)
6
2. Liga
Brak zdjęcia
Arkadiusz Kaczmarek
(TELE-NAT & MILON)
10

Aktualności

Zgłoszenia do nowego sezonu - 2010/2011 - aktualizacja

20-07-2010 11:14 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2010/2011. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych)...

 

Termin przyjmowania Kart Zespołów, a tym samym potwierdzania udziału w rozgrywkach 2010/2011 dla obu lig mija
12. sierpnia 2010.

 

Lista drużyn zgłoszonych do nowego sezonu Halowej Ligi Piłkarskich Piątek - Old Boys.
W nawiasach zaznaczono, które drużyny już odesłały wypełnione karty zgłoszeniowe. Prosimy o dopełnienie wszelkich formalności.

 

  • IREX GAZ (pełne)
  • KWK STASZIC (pełne)
  • PWiK (pełne)
  • TELIMA (pełne)
  • TECHBUD (pełne)
  • SKARBEK (pełne)
  • WIZOPOL (pełne)
  • ALEX (pełne)
  • MALWI (pełne)
  • EKOAKTA (pełne)
  • SEVITEL (pełne)
  • GROTPOL (pełne)
  • KADRA (pełne)
  • RED GANG (pene)
  • GWIAZDA (pełne)
  • BATORY (pełne)
  • COSMOS (pełne)
  • JASTRZĄB (pełne)
  • U.P.G. (pełne)
  • BURZA (pełne)

 

Uzupełnione karty zgłoszeniowe (drużynowe) proszę wysyłać na adres e-mail podany w przedsezonowym komunikacie organizacyjnym : t.kucharczyk@mosir.rsl.pl

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 2
1. Liga:
WINDEX 5:2Irexwięcej»
(12-10-2018 22:45)
Rolnik1:3Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
Biadacz2:1PWiKwięcej»
(12-10-2018 19:45)
Zygzak3:8U.P.G.więcej»
(12-10-2018 18:15)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON10:4Smart-Logicwięcej»
(12-10-2018 22:00)
Domino Time1:2Skarbekwięcej»
(12-10-2018 20:30)
U Niego8:0Kadra Bielszowicewięcej»
(12-10-2018 19:00)
Jastrząb8:2THUNDER więcej»
(12-10-2018 17:30)
Kolejka 1
1. Liga:
U.P.G.10:2Rolnikwięcej»
(05-10-2018 22:00)
Burza1:4PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
2. Liga:
THUNDER 2:2Domino Timewięcej»
(05-10-2018 22:45)
Kadra Bielszowice3:1Smart-Logicwięcej»
(05-10-2018 21:15)