Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Tomasz Adamski
(Zygzak)
28
2. Liga
Brak zdjęcia
Arkadiusz Kaczmarek
(TELE-NAT & MILON)
27

Aktualności

Zgłoszenia

29-08-2011 8:24 | Kuchcik Jr

logo

nformujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2011/2012. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych)

 

Termin przyjmowania Kart Zespołów, a tym samym potwierdzania udziału w rozgrywkach 2011/2012 dla obu lig mija 09. września 2011.

 

Lista drużyn zgłoszonych do nowego sezonu Halowej Ligi Piłkarskich Piątek - Old Boys.
W nawiasach zaznaczono, które drużyny już odesłały wypełnione karty zgłoszeniowe. Prosimy o dopełnienie wszelkich formalności.

 

  • IREX GAZ (pełne)
  • KWK STASZIC (pełne)
  • PWiK (pełne)
  • TELIMA (pełne)
  • TECHBUD (U.P. Gebauer II) (pełne)
  • SKARBEK (pełne)
  • WIZOPOL (pełne)
  • ALEX (pełne)
  • MALWI (pełne)
  • EKOAKTA (pełne)
  • SEVITEL (pełne)
  • ALAN SYSTEMS (pełne)
  • KADRA (pełne)
  • RED GANG (pełne)
  • GWIAZDA (pełne)
  • BATORY (pełne)
  • COSMOS (pełne)
  • JASTRZĄB (pełne)
  • U.P.G. (pełne)
  • BURZA (pełne)

 

Planowany start rozgrywek 23 lub 30 września 2011. Po dokonaniu pełnego zgłoszenia proszę również pamiętać o wpłacie wpisowego.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)
U.P.G.0:5PWiKwięcej»
(15-03-2019 20:30)
Irex4:3Rolnikwięcej»
(15-03-2019 19:00)
Biadacz8:2Burzawięcej»
(15-03-2019 17:30)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON7:1Kadra Bielszowicewięcej»
(15-03-2019 22:00)
Skarbek4:2Smart-Logicwięcej»
(15-03-2019 21:15)
THUNDER 3:9U Niegowięcej»
(15-03-2019 19:45)
Jastrząb1:9Domino Timewięcej»
(15-03-2019 18:15)