Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Wronowski
Andrzej Wronowski
(U.P.G.)
6
2. Liga
Brak zdjęcia
Arkadiusz Kaczmarek
(TELE-NAT & MILON)
10

Aktualności

Wyniki oraz drabinka Pucharu Dyrektora MOSiR - 18.12.2010 i 19.12.2010

19-12-2010 20:54 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy wyniki oraz statystyki kolejnych spotkań Pucharu Dyrektora MOSiR XI Edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.

 

18.12.2010:

 

12.00 - SKARBEK - Ekoakta - 2:1 (0:0)


BRAMKI:  Marek Brzeźniak, Marek Meiksner - Skarbek

              Zbigniew Haja - Ekoakta

 

KARTKI:   Marek Brzeźniak (żółta), Marek Meiksner (żółta) - Skarbek

 

 

13.00 - TELIMA - Alex - 4:1 (1:1)

BRAMKI:  Krzysztof Liberda, Rafał Prandzioch, Adam Kryger - Telima

              Marek Wieczorek - Alex

 

KARTKI:  Dariusz Fojt - Żółta + Żółta = Czerwona

 

14.00 - GROTPOL - Red Gand - 9:0 (2:0)

BRAMKI: Maciej Wyszyński, Grzegorz Palowski, Damian Włoczyk (3), Adam Furtok (2),
             Piotr Motylewski, Grzegorz Kowalski

 

KARTKI: Grzegorz Kowalski - żółta - Grotpol

             Arkadiusz Kocur - Czerwona, Tomasz Cyroń - żółta + żółta = czerwona - Red Gang

 

 

19.12.2010:

 

13.00 - TECHBUD - Malwi - 4:1 (3:0)

BRAMKI: Henryk Klimera, Artur Sersan, Krzysztof Kotowski (2)

             Daniel Drożdżyński - Malwi

 

14.00 - TELIMA - Skarbek - 8:2 (3:0)

BRAMKI: Adam Kryger, Tomasz Fraksztajn (2), Rafał Prandzioch, Roman Nurkiewicz (2),
             Krzysztof Liberda (2) - Telima

             Grzegorz Jitner, Marek Brzeźniak - Skarbek

 

Tym samym do turnieju finałowego awansowały drużyny: Techbud, Telima oraz Grotpol (wolny los w III rundzie rozgrywek o puchar Dyrektora MOSiR).

 

DRABINKA

 

 


Ściągnij Ściągnij plik

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 2
1. Liga:
WINDEX 5:2Irexwięcej»
(12-10-2018 22:45)
Rolnik1:3Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
Biadacz2:1PWiKwięcej»
(12-10-2018 19:45)
Zygzak3:8U.P.G.więcej»
(12-10-2018 18:15)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON10:4Smart-Logicwięcej»
(12-10-2018 22:00)
Domino Time1:2Skarbekwięcej»
(12-10-2018 20:30)
U Niego8:0Kadra Bielszowicewięcej»
(12-10-2018 19:00)
Jastrząb8:2THUNDER więcej»
(12-10-2018 17:30)
Kolejka 1
1. Liga:
U.P.G.10:2Rolnikwięcej»
(05-10-2018 22:00)
Burza1:4PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
2. Liga:
THUNDER 2:2Domino Timewięcej»
(05-10-2018 22:45)
Kadra Bielszowice3:1Smart-Logicwięcej»
(05-10-2018 21:15)