Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2017/18



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Grzegorz Misterka
(U.P.G.)
23
2. Liga
Brak zdjęcia
Artur Opeldus
(Daw-Rek)
15

Aktualności

Wyniki Pucharu Dyrektora MOSiR - 14.11.2010

14-11-2010 13:04 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy wyniki oraz statystyki pierwszych spotkań Pucharu Dyrektora MOSiR XI Edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.

 

14.11.2010:

 

10.00 - MALWI - Batory - 4:1 (1:0)


BRAMKI: Ireneusz Foryś, Tomasz Sówka, Adam Siedek, Daniel Drożdżyński - MALWI
             Janusz Rosner - Batory
KARTKI: Ireneusz Foryś (Żółta) - MALWI
             Michał Bulowski (Czerwona), Roman Stanowski (Żółta),
             Janusz Rosner (Żółta+ Żółta = Czerwona)

 

11.00 - PWiK - JASTRZĄB - 5:2 (2:1)

 

BRAMKI: Ryszard Rybsztajn (2), Rafał Rak (2), Jacek Tofil - PWiK

             Dariusz Bienek, Rafał Bieniasz - Jastrząb

 

12.00 - TECHBUD - Gwiazda - 7:1 (3:1)

 

BRAMKI: Mariusz Zarzycki (2), Artur Sersan (2), Ireneusz Stasiak (2), Adam Powała - Techbud

             Ryszard Tofil - Gwiazda

KARTKI: Maciej Machalica (Żółta) - Gwiazda

 

13.00 - WIZOPOL - Sevitel - 4:3 (4:1) 

 

BRAMKI: Rafał Holewik (2), Krzysztof Chrząstek, Marian Langer - Wizopol

             Jacek Dudka (2), Zdzisław Warzecha - Sevitel

KARTKI: Henryk Nowak (Żółta)

 

14.00 - EKOAKTA - Burza - 5:0 (3:0) 

 

BRAMKI: Mariusz Ćwięczek, Piotr Kląskała (3), Andrzej Ciszewski - Ekoakta

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13
1. Liga:
Burza4:11Irexwięcej»
(19-01-2018 21:15)
Rolnik1:5U.P.G.więcej»
(19-01-2018 18:15)
Zygzak5:3U Niegowięcej»
(19-01-2018 17:30)
2. Liga:
TELE-NAT6:2Domino Timewięcej»
(19-01-2018 20:30)
Kadra Bielszowice2:8Biadaczwięcej»
(19-01-2018 19:45)
Daw-Rek3:5Skarbekwięcej»
(19-01-2018 19:00)
Kolejka 12
1. Liga:
Irex7:0Zygzakwięcej»
(12-01-2018 20:30)
PWiK2:3WINDEX więcej»
(12-01-2018 19:45)
U.P.G.7:3U Niegowięcej»
(12-01-2018 19:00)
2. Liga:
Jastrząb3:1Kadra Bielszowicewięcej»
(12-01-2018 21:15)
Skarbek4:1Smart-Logicwięcej»
(12-01-2018 18:15)
Domino Time2:4Biadaczwięcej»
(12-01-2018 17:30)