Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Artur Zygarski
(Irex)
10
2. Liga
Brak zdjęcia
Arkadiusz Kaczmarek
(TELE-NAT & MILON)
17

Aktualności

Wyniki Pucharu Dyrektora MOSiR - 14.11.2010

14-11-2010 13:04 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy wyniki oraz statystyki pierwszych spotkań Pucharu Dyrektora MOSiR XI Edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.

 

14.11.2010:

 

10.00 - MALWI - Batory - 4:1 (1:0)


BRAMKI: Ireneusz ForyĹ›, Tomasz Sówka, Adam Siedek, Daniel DroĹĽdĹĽyĹ„ski - MALWI
             Janusz Rosner - Batory
KARTKI: Ireneusz ForyĹ› (Ĺ»óĹ‚ta) - MALWI
             MichaĹ‚ Bulowski (Czerwona), Roman Stanowski (Ĺ»óĹ‚ta),
             Janusz Rosner (Ĺ»óĹ‚ta+ Ĺ»óĹ‚ta = Czerwona)

 

11.00 - PWiK - JASTRZÄ„B - 5:2 (2:1)

 

BRAMKI: Ryszard Rybsztajn (2), Rafał Rak (2), Jacek Tofil - PWiK

             Dariusz Bienek, RafaĹ‚ Bieniasz - JastrzÄ…b

 

12.00 - TECHBUD - Gwiazda - 7:1 (3:1)

 

BRAMKI: Mariusz Zarzycki (2), Artur Sersan (2), Ireneusz Stasiak (2), Adam Powała - Techbud

             Ryszard Tofil - Gwiazda

KARTKI: Maciej Machalica (Ĺ»óĹ‚ta) - Gwiazda

 

13.00 - WIZOPOL - Sevitel - 4:3 (4:1) 

 

BRAMKI: Rafał Holewik (2), Krzysztof Chrząstek, Marian Langer - Wizopol

             Jacek Dudka (2), ZdzisĹ‚aw Warzecha - Sevitel

KARTKI: Henryk Nowak (Ĺ»óĹ‚ta)

 

14.00 - EKOAKTA - Burza - 5:0 (3:0) 

 

BRAMKI: Mariusz Ćwięczek, Piotr Kląskała (3), Andrzej Ciszewski - Ekoakta

 

Komentarze

Ta wiadomo¶ć nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 6
1. Liga:
U.P.G.4:3Burzawięcej»
(23-11-2018 22:00)
Irex4:2PWiKwięcej»
(23-11-2018 20:30)
Biadacz3:5Zygzakwięcej»
(23-11-2018 19:00)
WINDEX 2:3Rolnikwięcej»
(23-11-2018 17:30)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON5:1Domino Timewięcej»
(23-11-2018 22:45)
Jastrz±b1:4U Niegowięcej»
(23-11-2018 21:15)
Skarbek4:3Kadra Bielszowicewięcej»
(23-11-2018 19:45)
THUNDER 3:9Smart-Logicwięcej»
(23-11-2018 18:15)
Kolejka 5
1. Liga:
Burza2:14Irexwięcej»
(16-11-2018 22:45)
U.P.G.4:6Biadaczwięcej»
(16-11-2018 21:15)
2. Liga:
Kadra Bielszowice8:2THUNDER więcej»
(16-11-2018 22:00)
Smart-Logic0:3Jastrz±bwięcej»
(16-11-2018 20:30)