Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Wronowski
Andrzej Wronowski
(U.P.G.)
6
2. Liga
Brak zdjęcia
Arkadiusz Kaczmarek
(TELE-NAT & MILON)
10

Aktualności

Wyniki Pucharu Dyrektora MOSiR - 11.12.2010

11-12-2010 14:14 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy wyniki oraz statystyki kolejnych spotkań Pucharu Dyrektora MOSiR XI Edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.

 

11.12.2010:

 

13.00 - SKARBEK - Cosmos - 5:3 (5:2)


BRAMKI:  Marek Brzeźniak, Marek Meiksner, Jarosław Koszela, Dariusz Mieroń (2) - SKARBEK

              Damian Doliński (3) - COSMOS

 

14.00 - TELIMA - U.P.G. - 5:1 (1:1)

 

BRAMKI:  Ireneusz Bobek (3), Rafał Prandzioch, Adam Kryger - TELIMA

              Joachim Lesik - U.P.G.

 

15.00 - ALEX - Kadra - 7:4 (1:0)

 

BRAMKI:  Dariusz Fojt (4), Zbigniew Pielka, Grzegorz Musioł, Marek Wieczorek - Alex

              Dariusz Tułaj, Krzysztof Pawlik, Mariusz Bajorek (2) - Kadra

KARTKI:  Zbigniew Frankowski (Żółta + Żółta = Czerwona) - Alex

              Jarosław Sadrak (Żółta) - Kadra

 

16.00 - Irex Gaz - GROTPOL - 0:5  (walkower)

17.00 - Staszic - RED GANG - 0:5 (walkower)

 

18.00 - MALWI - PWiK - 6:4 (5:1)

 

BRAMKI: Ireneusz Foryś, Ryszard Pluta (4), Daniel Drożdżyński - MALWI

             Rafał Rak, Dariusz Gajowski (3) - PWiK

 

19.00 - TECHBUD - Wizopol - 7:3 (4:1)

 

BRAMKI: Dariusz Macha, Krzysztof Kotowski (3), Mariusz Zarzycki (2),
             Janusz Slatinschek - Techbud

             Rafał Holewik (3) - Wizopol

KARTKI: Krzysztof Kotowski (Żółta) - Techbud

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 2
1. Liga:
WINDEX 5:2Irexwięcej»
(12-10-2018 22:45)
Rolnik1:3Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
Biadacz2:1PWiKwięcej»
(12-10-2018 19:45)
Zygzak3:8U.P.G.więcej»
(12-10-2018 18:15)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON10:4Smart-Logicwięcej»
(12-10-2018 22:00)
Domino Time1:2Skarbekwięcej»
(12-10-2018 20:30)
U Niego8:0Kadra Bielszowicewięcej»
(12-10-2018 19:00)
Jastrząb8:2THUNDER więcej»
(12-10-2018 17:30)
Kolejka 1
1. Liga:
U.P.G.10:2Rolnikwięcej»
(05-10-2018 22:00)
Burza1:4PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
2. Liga:
THUNDER 2:2Domino Timewięcej»
(05-10-2018 22:45)
Kadra Bielszowice3:1Smart-Logicwięcej»
(05-10-2018 21:15)