Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Tomasz Adamski
(Zygzak)
28
2. Liga
Brak zdjęcia
Arkadiusz Kaczmarek
(TELE-NAT & MILON)
27

Aktualności

Telima zdobywcą Pucharu Dyrektora

10-04-2011 15:28 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy wyniki oraz statystyki spotkań turnieju finałowego o Puchar Dyrektora MOSiR XI Edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.

 

 

10.04.2011 :

 

1 MECZ:

15.00 - TELIMA - Alan Systems - 5:4 (4:2)


BRAMKI: Adam Kryger (2), Roman Nurkiewicz, Krzysztof Liberda, Damian Foryś - TELIMA

             Grzegorz Palowski (2), Krzysztof Hadaś, Maciej Wyszyński - ALAN SYSTEMS

 

2 MECZ:

16.00 - TECHBUD - TELIMA - 1:5 (1:1) 

 

BRAMKI: Krzysztof Kotowski - TECHBUD

             Rafał Prandzioch (2), Adam Kryger, Krzysztof Liberda, Roman Nurkiewicz - TELIMA

KARTKI: Ż - Dariusz Paluch - TECHBUD

 

3 MECZ:

17.00 - ALAN SYSTEMS - TECHBUD - 3:6

 

BRAMKI: Grzegorz Kowalski, Piotr Motylewski (2) - ALAN SYSTEMS

             Krzysztof Kotowski (2), Marian Wodarka (2), Dariusz Macha, Adam Powała - TECHBUD

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA XI EDYCJI PUCHARU DYREKTORA MOSiR HALOWEJ LIGI PIłKARSKICH PIąTEK "OLD BOYS":

 

1. TELIMA

2. TECHBUD

3. ALAN SYSTEMS

 

Wszystkim drużyną dziękujemy za udział a zwycięskiej drużynie serdecznie gratulujemy zdobycia Pucharu.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)
U.P.G.0:5PWiKwięcej»
(15-03-2019 20:30)
Irex4:3Rolnikwięcej»
(15-03-2019 19:00)
Biadacz8:2Burzawięcej»
(15-03-2019 17:30)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON7:1Kadra Bielszowicewięcej»
(15-03-2019 22:00)
Skarbek4:2Smart-Logicwięcej»
(15-03-2019 21:15)
THUNDER 3:9U Niegowięcej»
(15-03-2019 19:45)
Jastrząb1:9Domino Timewięcej»
(15-03-2019 18:15)