Old Boys - Sezon 2017/18 |
Najlepsi strzelcy
AktualnościNa dwie kolejki przed końcem...08-05-2017 8:02 | Karolina![]() Co wiemy na dwie kolejki przed końcem sezonu?!
I Liga
Mistrzem Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys" w sezonie 2016/2017 została drużyna IREX GAZ. O drugie miejsce walczą zespoły Zygzak Ruda Śląska ( 28 punktów) oraz Sevitel (25 punktów), które czekają teraz dwa bezpośrednie mecze. Z ligą zegna się beniaminek- Biadacz.
II Liga
O bezpośrednie wejście do pierwszej ligi walczą zespoły U Niego ( 34 punkty) oraz Ekoakta (33 punkty).
Najlepszym strzelcem I ligi na dzień dzisiejszy jest Adam Grzymkowski- 22 bramki, natomiast w II lidze liderem jest Rafał Rak, który strzelił aż 40 goli. KomentarzeTa wiadomość nie została jeszcze skomentowana. Dodaj komentarzAby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie. |
Logowanie i rejestracjaNie masz konta? Zarejestruj się! Ostatnie wyniki
|