Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2017/18



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Grzegorz Misterka
(U.P.G.)
29
2. Liga
Brak zdjęcia
Ksawery Neumann
(Biadacz)
20

Aktualności

Mecze barażowe i turniej kwalifikacyjny.

10-09-2014 13:24 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy terminarz meczów barażowych o awans/utrzymanie w I lidze oraz terminarz turnieju kwalifikacyjnego.

 

Mecze barażowe:

 

KADRA - SEVITEL - zwycięzca dwumeczu: SEVITEL - awans do I ligi

AKAZ.pl - VORSTADT - zwycięzca dwumeczu: VORSTADT - awans do I ligi

 

TURNIEJ KWALIFIKACYJNY do nowego sezonu Halowej Ligi Pilkarskich Piątek OLD BOYS.

Do nowego sezonu zgłosiły się dwie nowe drużyny: Pogoń Old Boys oraz Eurohandel - Flontex.

W turnieju kwalifikacyjnym udzial wezmą dwie nowe drużyny oraz dwie drużyny które zajęły dwa ostatnie miejsca w II lidze w poprzednim sezonie czyli BURZA oraz THUNDER Krzysztof.

Poniżej terminarz turnieju:

 

19.09.2014 - piątek:

 

17.30 - Pogoń Old Boys - Eurohandel

18.00 - THUNDER - BURZA

18.45 - Eurohandel - THUNDER

19.15 - BURZA - Pogoń Old Boys

20.00 - Pogoń Old Boys - THUNDER

20.30 - BURZA - Eurohandel

 

Gramy dwa razy 10 minut. Prawo do gry w lidze otrzymają dwie najlepsze drużyny.

 

PLANOWANY START LIGI - 26 września

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 17
1. Liga:
Irex8:6PWiKwięcej»
(06-04-2018 20:30)
U.P.G.11:3Burzawięcej»
(06-04-2018 19:45)
Rolnik2:2WINDEX więcej»
(06-04-2018 19:00)
2. Liga:
Kadra Bielszowice0:5Daw-Rekwięcej»
(06-04-2018 21:15)
Smart-Logic3:6Jastrząbwięcej»
(06-04-2018 18:15)
Skarbek1:8Domino Timewięcej»
(06-04-2018 17:30)
Kolejka 19
1. Liga:
U.P.G.1:9Irexwięcej»
(23-03-2018 19:00)
U Niego2:8Burzawięcej»
(23-03-2018 18:15)
U Niego4:1Rolnikwięcej»
(23-03-2018 17:30)
Kolejka 18
U Niego2:5Irexwięcej»
(16-03-2018 20:30)
2. Liga:
TELE-NAT8:3Daw-Rekwięcej»
(16-03-2018 19:45)
Biadacz10:1Jastrząbwięcej»
(16-03-2018 19:00)