Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Tomasz Adamski
(Zygzak)
28
2. Liga
Brak zdjęcia
Arkadiusz Kaczmarek
(TELE-NAT & MILON)
27

Aktualności

Mecze barażowe i turniej kwalifikacyjny.

10-09-2014 13:24 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy terminarz meczów barażowych o awans/utrzymanie w I lidze oraz terminarz turnieju kwalifikacyjnego.

 

Mecze barażowe:

 

KADRA - SEVITEL - zwycięzca dwumeczu: SEVITEL - awans do I ligi

AKAZ.pl - VORSTADT - zwycięzca dwumeczu: VORSTADT - awans do I ligi

 

TURNIEJ KWALIFIKACYJNY do nowego sezonu Halowej Ligi Pilkarskich Piątek OLD BOYS.

Do nowego sezonu zgłosiły się dwie nowe drużyny: Pogoń Old Boys oraz Eurohandel - Flontex.

W turnieju kwalifikacyjnym udzial wezmą dwie nowe drużyny oraz dwie drużyny które zajęły dwa ostatnie miejsca w II lidze w poprzednim sezonie czyli BURZA oraz THUNDER Krzysztof.

Poniżej terminarz turnieju:

 

19.09.2014 - piątek:

 

17.30 - Pogoń Old Boys - Eurohandel

18.00 - THUNDER - BURZA

18.45 - Eurohandel - THUNDER

19.15 - BURZA - Pogoń Old Boys

20.00 - Pogoń Old Boys - THUNDER

20.30 - BURZA - Eurohandel

 

Gramy dwa razy 10 minut. Prawo do gry w lidze otrzymają dwie najlepsze drużyny.

 

PLANOWANY START LIGI - 26 września

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)
U.P.G.0:5PWiKwięcej»
(15-03-2019 20:30)
Irex4:3Rolnikwięcej»
(15-03-2019 19:00)
Biadacz8:2Burzawięcej»
(15-03-2019 17:30)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON7:1Kadra Bielszowicewięcej»
(15-03-2019 22:00)
Skarbek4:2Smart-Logicwięcej»
(15-03-2019 21:15)
THUNDER 3:9U Niegowięcej»
(15-03-2019 19:45)
Jastrząb1:9Domino Timewięcej»
(15-03-2019 18:15)