Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2023/24Najlepsi strzelcy

Liga Old Boys
Brak zdjęcia
Tomasz Adamski
(Zygzak)
44

Aktualności

Informacja

20-10-2012 13:28 | Ola

logo

  Szanowni Zawodnicy. 

Po dwóch kolejkach spędzonych w hali sportowej w Halembie pragnę przekazać jako organizator, że nasza liga Old Boys potrzebuje małych zmian, które pragnę dzisiaj już zapowiedzieć. Od nowego sezonu w regulaminie pojawią się kary za notoryczne przeklinanie i niesportowe zachowanie. Chcemy zapewnić Wam czas pełen dobrych emocji i sportowej rywalizacji - taki jest cel orgazniowania tej ligi przez MOSiR. Nie mam nic przeciwko temu, że w męskiej grze pojawiają się emocje okraszone czasami męskim przekleństwem - można na to przymknąć oko, ale proszę zwrócić uwagę na użyte przeze mnie słowo "czasami":) Oddamy również głos w rozgrywkach tylko sędziom - stolik będzie reagował tylko na polecenia i decyzje sędziego boiskowego - wtedy bedzie wszystko jasne. Powolutku wyeliminujemy ogrom przekleństw, które padają na boisku mimo tego, że na ławce siedzą czasami dzieci kibicujące swoim ojcom. Pretensje w kierunku sędziów i organizatorów, okazywane w sposób niesportowy, też nie wnoszą nic dobrego. 

Mam nadzieję, że nam sie uda - jesteście grupą fajnych ludzi, którzy chcą aktywnie odpoczywać - i bardzo się z tego cieszymy jako organizatorzy, bo dla nas jest przyjemnością praca z Wami. 
Wczorajsza kolejka - 19.10.2012 była dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem - o czym pisałam w relacjach na bieżąco. Atmosfera była zdecydowanie przyjaźniejsza i dużo mniej agresywna niż ostanio. Za co serdecznie dziękuję. 
Jako odpowiedzialna osoba za tę imprezę - od strony stolika pojawię się na niej częściej - mimo uwag jakie usłyszałam. Nikt nie jest nieomylny i każdy ma swoje początki. Ja robiłam to pierwszy raz. Będzie częściej - bedzie lepiej:) Kobiety wcale nie są w tym gorsze - proszę mi wierzyć:)

Życzę wszystkim zadowolenia z gry, sukcesów i  poczucia radości i spokoju po wyjściu z hali:)
Pozdrawiam serdecznie- Aleksandra Poloczek - kierownik Dzialu Organizacji Imprez MOSiR.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki