Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2017/18



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Grzegorz Misterka
(U.P.G.)
29
2. Liga
Brak zdjęcia
Ksawery Neumann
(Biadacz)
20

Aktualności

Śląska Liga Mistrzów

20-03-2017 7:53 | Karolina

logo

 Śląska Liga Mistrzów
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 16. kolejki

20-03-2017 7:45 | Karolina

logo

 Podsumowanie 16. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana godzin rozgrywania meczów w 16. kolejce

14-03-2017 10:18 | Karolina

logo

 Nastąpiła zmiana rozgrywania spotkań w 16. kolejce. Proszę o zapoznanie się z aktualizacją.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy

06-03-2017 7:47 | Karolina

logo

 Najlepsi strzelcy I i II ligi
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 14.kolejki

06-03-2017 7:41 | Karolina

logo

 Podsumowanie 14. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz 14. kolejki przelozony

03-03-2017 10:16 | Karolina

logo

 Dzisiejszy mecz Sevitel- Windex zostal przelozony.Zostanie rozegrany w innym terminie.
Komentarzy: 0

Przełożona 15. kolejka

28-02-2017 8:47 | Karolina

logo

Kolejka 15., która miała być rozgrywana 10.03 została przełożona na 28.04
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 13. kolejki

27-02-2017 7:49 | Karolina

logo

Podsumowanie 13. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 12. kolejki

20-02-2017 8:17 | Karolina

logo

Podsumowanie 12. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana w kolejce 12

13-02-2017 9:21 | Karolina

logo

Mecz pomiędzy drużynami Rolnik Mikołów i U.P.G., który miał być rozegrany o godzinie 17:30 został przełożony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 17
1. Liga:
Irex8:6PWiKwięcej»
(06-04-2018 20:30)
U.P.G.11:3Burzawięcej»
(06-04-2018 19:45)
Rolnik2:2WINDEX więcej»
(06-04-2018 19:00)
2. Liga:
Kadra Bielszowice0:5Daw-Rekwięcej»
(06-04-2018 21:15)
Smart-Logic3:6Jastrząbwięcej»
(06-04-2018 18:15)
Skarbek1:8Domino Timewięcej»
(06-04-2018 17:30)
Kolejka 19
1. Liga:
U.P.G.1:9Irexwięcej»
(23-03-2018 19:00)
U Niego2:8Burzawięcej»
(23-03-2018 18:15)
U Niego4:1Rolnikwięcej»
(23-03-2018 17:30)
Kolejka 18
U Niego2:5Irexwięcej»
(16-03-2018 20:30)
2. Liga:
TELE-NAT8:3Daw-Rekwięcej»
(16-03-2018 19:45)
Biadacz10:1Jastrząbwięcej»
(16-03-2018 19:00)