Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Dariusz Rymaszewski
(Irex)
13
2. Liga
Brak zdjęcia
Arkadiusz Kaczmarek
(TELE-NAT & MILON)
21

Aktualności

Na dwie kolejki przed końcem...

08-05-2017 8:02 | Karolina

logo

 Na dwie kolejki przed końcem...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 15. kolejki

08-05-2017 7:49 | Karolina

logo

 Podsumowanie 15. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 24. kolejki

08-05-2017 7:46 | Karolina

logo

 Podsumowanie 24. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wesołych Świąt!

13-04-2017 12:14 | Karolina

logo

 Wesołych Świąt!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dotycząca ubezpieczenia!

11-04-2017 13:04 | Kuchcik Jr

logo

Rezygnacja z ubezpieczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przełożona kolejka 21.

10-04-2017 8:45 | Karolina

logo

 Kolejka 21. została przełożona
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 19. kolejki

10-04-2017 7:36 | Karolina

logo

Podsumowanie 19. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

IREX GAZ najlepszy w Śląskiej Lidze Mistrzów!

07-04-2017 23:33 | Karolina

logo

 IREX GAZ najlepszy w Śląskiej Lidze Mistrzów!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec sezonu tuż, tuż...

03-04-2017 7:57 | Karolina

logo

 Koniec sezonu tuż, tuż...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz w finale!

03-04-2017 7:55 | Karolina

logo

Irex Gaz w zremisował 2:2 w rewanżu z drużyną Woltrans ( pierwszy mecz wygrał 8:1) i awansował do finału Śląskiej Halowej Ligi Mistrzów.   Turniej finałowy odbędzie się 06.04.2017 r w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego w Chorzowie:         Godz. 20.00 Mecz o 3 Miejsce   Budoserwis - Woltrans         Godz. 21.00 Finał   Irex Gaz - Hunger-Bud
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 9
1. Liga:
U.P.G.3:3Zygzakwięcej»
(18-01-2019 22:00)
Irex5:2WINDEX więcej»
(18-01-2019 20:30)
PWiK7:3Biadaczwięcej»
(18-01-2019 19:00)
Burza5:6Rolnikwięcej»
(18-01-2019 17:30)
2. Liga:
Kadra Bielszowice2:3U Niegowięcej»
(18-01-2019 22:45)
Smart-Logic1:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(18-01-2019 21:15)
Skarbek3:1Domino Timewięcej»
(18-01-2019 19:45)
THUNDER 4:5Jastrząbwięcej»
(18-01-2019 18:15)
Kolejka 8
1. Liga:
PWiK2:5Burzawięcej»
(21-12-2018 22:45)
Rolnik5:4U.P.G.więcej»
(21-12-2018 21:15)
2. Liga:
Domino Time8:1THUNDER więcej»
(21-12-2018 22:00)
U Niego2:1Skarbekwięcej»
(21-12-2018 20:30)