Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Tomasz Adamski
(Zygzak)
28
2. Liga
Brak zdjęcia
Arkadiusz Kaczmarek
(TELE-NAT & MILON)
27

Aktualności

Spotkanie organizacyjne!

29-08-2017 10:44 | Karolina

logo

 Spotkanie organizacyjne!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny

21-08-2017 8:25 | Karolina

logo

 Poniżej przedstawiamy zgłoszone drużyny na dzień 21.08.2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rusza sezon 2017/2018

03-08-2017 10:19 | Karolina

logo

 Rusza sezon 2017/2018
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nagrody do odbioru

02-06-2017 7:59 | Karolina

logo

Puchary oraz nagrody za sezon 2016/2017 można odbierać w godzinach pracy MOSiR Ruda Śląska- Dział Imprez.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nagrody do odbioru

02-06-2017 7:59 | Karolina

logo

Puchary oraz nagrody za sezon 2016/2017 można odbierać w godzinach pracy MOSiR Ruda Śląska- Dział Imprez.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu za nami

02-06-2017 7:27 | Karolina

Zakończenie sezonu za nami

 Zakończenie sezonu 2016/2017 za nami
Komentarzy: 0 | Więcej »

To juz jutro!!

31-05-2017 22:13 | Karolina

logo

Zakonczenie sezonu juz jutro o 19:30 w Hali MOSiR Ruda Slaska, ul. Klodnicka (Halemba). ZAPRASZAMY!!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi z najlepszych

29-05-2017 9:15 | Karolina

logo

 Najlepsi z najlepszych w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu HLPP Old Boys

29-05-2017 9:03 | Karolina

logo

Podsumowanie sezonu HLPP "Old Boys" odbędzie się 01.06 o godzinie 19:30
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017

16-05-2017 9:48 | Karolina

logo

 Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)
U.P.G.0:5PWiKwięcej»
(15-03-2019 20:30)
Irex4:3Rolnikwięcej»
(15-03-2019 19:00)
Biadacz8:2Burzawięcej»
(15-03-2019 17:30)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON7:1Kadra Bielszowicewięcej»
(15-03-2019 22:00)
Skarbek4:2Smart-Logicwięcej»
(15-03-2019 21:15)
THUNDER 3:9U Niegowięcej»
(15-03-2019 19:45)
Jastrząb1:9Domino Timewięcej»
(15-03-2019 18:15)