Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2018/19



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Wronowski
Andrzej Wronowski
(U.P.G.)
6
2. Liga
Brak zdjęcia
Arkadiusz Kaczmarek
(TELE-NAT & MILON)
10

Aktualności

Rusza sezon 2017/2018

03-08-2017 10:19 | Karolina

logo

 Rusza sezon 2017/2018
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nagrody do odbioru

02-06-2017 7:59 | Karolina

logo

Puchary oraz nagrody za sezon 2016/2017 można odbierać w godzinach pracy MOSiR Ruda Śląska- Dział Imprez.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nagrody do odbioru

02-06-2017 7:59 | Karolina

logo

Puchary oraz nagrody za sezon 2016/2017 można odbierać w godzinach pracy MOSiR Ruda Śląska- Dział Imprez.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu za nami

02-06-2017 7:27 | Karolina

Zakończenie sezonu za nami

 Zakończenie sezonu 2016/2017 za nami
Komentarzy: 0 | Więcej »

To juz jutro!!

31-05-2017 22:13 | Karolina

logo

Zakonczenie sezonu juz jutro o 19:30 w Hali MOSiR Ruda Slaska, ul. Klodnicka (Halemba). ZAPRASZAMY!!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi z najlepszych

29-05-2017 9:15 | Karolina

logo

 Najlepsi z najlepszych w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu HLPP Old Boys

29-05-2017 9:03 | Karolina

logo

Podsumowanie sezonu HLPP "Old Boys" odbędzie się 01.06 o godzinie 19:30
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017

16-05-2017 9:48 | Karolina

logo

 Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz mistrzem!

15-05-2017 8:04 | Karolina

logo

 Irex Gaz mistrzem!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec sezonu 2016/2017

15-05-2017 8:04 | Karolina

logo

 Zakończył się sezon 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 2
1. Liga:
WINDEX 5:2Irexwięcej»
(12-10-2018 22:45)
Rolnik1:3Burzawięcej»
(12-10-2018 21:15)
Biadacz2:1PWiKwięcej»
(12-10-2018 19:45)
Zygzak3:8U.P.G.więcej»
(12-10-2018 18:15)
2. Liga:
TELE-NAT & MILON10:4Smart-Logicwięcej»
(12-10-2018 22:00)
Domino Time1:2Skarbekwięcej»
(12-10-2018 20:30)
U Niego8:0Kadra Bielszowicewięcej»
(12-10-2018 19:00)
Jastrząb8:2THUNDER więcej»
(12-10-2018 17:30)
Kolejka 1
1. Liga:
U.P.G.10:2Rolnikwięcej»
(05-10-2018 22:00)
Burza1:4PWiKwięcej»
(05-10-2018 20:30)
2. Liga:
THUNDER 2:2Domino Timewięcej»
(05-10-2018 22:45)
Kadra Bielszowice3:1Smart-Logicwięcej»
(05-10-2018 21:15)