Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2017/18



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Grzegorz Misterka
(U.P.G.)
29
2. Liga
Brak zdjęcia
Ksawery Neumann
(Biadacz)
20

Aktualności

I i II Liga w sezonie 2017/2018

30-08-2017 8:27 | Karolina

logo

Drużyny grające w I i II lidze H.L.P.P. Old Boys w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne!

29-08-2017 10:44 | Karolina

logo

 Spotkanie organizacyjne!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny

21-08-2017 8:25 | Karolina

logo

 Poniżej przedstawiamy zgłoszone drużyny na dzień 21.08.2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rusza sezon 2017/2018

03-08-2017 10:19 | Karolina

logo

 Rusza sezon 2017/2018
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nagrody do odbioru

02-06-2017 7:59 | Karolina

logo

Puchary oraz nagrody za sezon 2016/2017 można odbierać w godzinach pracy MOSiR Ruda Śląska- Dział Imprez.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nagrody do odbioru

02-06-2017 7:59 | Karolina

logo

Puchary oraz nagrody za sezon 2016/2017 można odbierać w godzinach pracy MOSiR Ruda Śląska- Dział Imprez.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu za nami

02-06-2017 7:27 | Karolina

Zakończenie sezonu za nami

 Zakończenie sezonu 2016/2017 za nami
Komentarzy: 0 | Więcej »

To juz jutro!!

31-05-2017 22:13 | Karolina

logo

Zakonczenie sezonu juz jutro o 19:30 w Hali MOSiR Ruda Slaska, ul. Klodnicka (Halemba). ZAPRASZAMY!!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi z najlepszych

29-05-2017 9:15 | Karolina

logo

 Najlepsi z najlepszych w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu HLPP Old Boys

29-05-2017 9:03 | Karolina

logo

Podsumowanie sezonu HLPP "Old Boys" odbędzie się 01.06 o godzinie 19:30
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 17
1. Liga:
Irex8:6PWiKwięcej»
(06-04-2018 20:30)
U.P.G.11:3Burzawięcej»
(06-04-2018 19:45)
Rolnik2:2WINDEX więcej»
(06-04-2018 19:00)
2. Liga:
Kadra Bielszowice0:5Daw-Rekwięcej»
(06-04-2018 21:15)
Smart-Logic3:6Jastrząbwięcej»
(06-04-2018 18:15)
Skarbek1:8Domino Timewięcej»
(06-04-2018 17:30)
Kolejka 19
1. Liga:
U.P.G.1:9Irexwięcej»
(23-03-2018 19:00)
U Niego2:8Burzawięcej»
(23-03-2018 18:15)
U Niego4:1Rolnikwięcej»
(23-03-2018 17:30)
Kolejka 18
U Niego2:5Irexwięcej»
(16-03-2018 20:30)
2. Liga:
TELE-NAT8:3Daw-Rekwięcej»
(16-03-2018 19:45)
Biadacz10:1Jastrząbwięcej»
(16-03-2018 19:00)