Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2017/18



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Grzegorz Misterka
(U.P.G.)
29
2. Liga
Brak zdjęcia
Ksawery Neumann
(Biadacz)
20

Aktualności

Podsumowanie 10. kolejki

11-12-2017 8:14 | Karolina

logo

 Podsumowanie 10. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Lista zawieszonych zawodników.

30-10-2017 7:50 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości lista zawieszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 6. kolejki

23-10-2017 13:25 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności lista zawieszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zawieszeni zawodnicy.

16-10-2017 8:01 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności lista zawieszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 3. kolejki

03-10-2017 8:04 | Kuchcik Jr

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 2. kolejki

26-09-2017 9:21 | Kuchcik Jr

logo

Podsumowanie 2. kolejki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 1. kolejki

18-09-2017 9:34 | Karolina

logo

 Podsumowanie 1.kolejki
Komentarzy: 1 | Więcej »

Wpisowe- sezon 2017/2018

07-09-2017 12:11 | Karolina

logo

Oto drużyny, które do tej pory zapłaciły opłatę "wpisową" za udział w H.L.P.P. "Old Boys" w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie zebrania organizacyjnego!

07-09-2017 7:33 | Karolina

logo

 Podsumowanie zebrania organizacyjnego sezonu 2017/2018 z dnia 05.09.2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

I i II Liga w sezonie 2017/2018

30-08-2017 8:27 | Karolina

logo

Drużyny grające w I i II lidze H.L.P.P. Old Boys w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 17
1. Liga:
Irex8:6PWiKwięcej»
(06-04-2018 20:30)
U.P.G.11:3Burzawięcej»
(06-04-2018 19:45)
Rolnik2:2WINDEX więcej»
(06-04-2018 19:00)
2. Liga:
Kadra Bielszowice0:5Daw-Rekwięcej»
(06-04-2018 21:15)
Smart-Logic3:6Jastrząbwięcej»
(06-04-2018 18:15)
Skarbek1:8Domino Timewięcej»
(06-04-2018 17:30)
Kolejka 19
1. Liga:
U.P.G.1:9Irexwięcej»
(23-03-2018 19:00)
U Niego2:8Burzawięcej»
(23-03-2018 18:15)
U Niego4:1Rolnikwięcej»
(23-03-2018 17:30)
Kolejka 18
U Niego2:5Irexwięcej»
(16-03-2018 20:30)
2. Liga:
TELE-NAT8:3Daw-Rekwięcej»
(16-03-2018 19:45)
Biadacz10:1Jastrząbwięcej»
(16-03-2018 19:00)