Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Old Boys - Sezon 2017/18



Najlepsi strzelcy

1. Liga
Brak zdjęcia
Grzegorz Misterka
(U.P.G.)
29
2. Liga
Brak zdjęcia
Ksawery Neumann
(Biadacz)
20

Aktualności

Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019

01-08-2018 8:12 | Arek

logo

 Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu.

16-05-2018 14:37 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, że zakończenie sezonu 2017/2018, a co za tym idzie wręczenie pucharów, medali i statuetek odbędzie się 25 maja o godzinie 18.00 w hali MOSiR w Rudzie Śląskiej przy ul. Kłodnickiej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz w finale !

16-04-2018 8:14 | Karolina

Irex Gaz w finale !

 Irex Gaz w finale Śląskiej Ligi Mistrzów
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy już drugiego finalistę!

12-04-2018 8:52 | Karolina

logo

 Budoserwis okazał się lepszy w dwumeczu z Abex Rekreacja
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz zwyciężył w pierwszym półfinale ŚLM!

12-04-2018 8:19 | Karolina

Irex Gaz zwyciężył w pierwszym półfinale ŚLM!

 Irex Gaz znowu wygrywa... 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi zawodnicy I i II ligi

12-04-2018 8:09 | Karolina

logo

 Oto najlepsi zawodnicy I i II ligi w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi z najlepszych

11-04-2018 12:24 | Karolina

logo

 Najlepsi strzelcy poszczególnych drużyn...
Komentarzy: 0 | Więcej »

I wszystko jasne...Znamy Mistrzów!

11-04-2018 11:20 | Karolina

logo

 Zakończył się kolejny sezon Ligi Old Boys...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Śląska Liga Mistrzów

03-04-2018 7:45 | Karolina

logo

 II edycja Śląskiej Ligi Mistrzów
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 19. kolejki

26-03-2018 9:36 | Karolina

logo

 Podsumowanie 19.kolejki 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 17
1. Liga:
Irex8:6PWiKwięcej»
(06-04-2018 20:30)
U.P.G.11:3Burzawięcej»
(06-04-2018 19:45)
Rolnik2:2WINDEX więcej»
(06-04-2018 19:00)
2. Liga:
Kadra Bielszowice0:5Daw-Rekwięcej»
(06-04-2018 21:15)
Smart-Logic3:6Jastrząbwięcej»
(06-04-2018 18:15)
Skarbek1:8Domino Timewięcej»
(06-04-2018 17:30)
Kolejka 19
1. Liga:
U.P.G.1:9Irexwięcej»
(23-03-2018 19:00)
U Niego2:8Burzawięcej»
(23-03-2018 18:15)
U Niego4:1Rolnikwięcej»
(23-03-2018 17:30)
Kolejka 18
U Niego2:5Irexwięcej»
(16-03-2018 20:30)
2. Liga:
TELE-NAT8:3Daw-Rekwięcej»
(16-03-2018 19:45)
Biadacz10:1Jastrząbwięcej»
(16-03-2018 19:00)